15 tl ye yağmurluk alt üst

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
arkadaşlar bedava yağmurluk işte karşınızda şuan elimde az miktarda var ama gerisini temin edebilirim alıcı sayısı artarsa fiyat ta düşebilir
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
alıcılara şimdiden hayırlı olsun

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
İkisi bir yani alt-üst takım mı 15 lira ,yoksa her biri mi 15 lira.

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
mevsim indirimi alt üst takım bizde yarım iş yok ihtiyacı olan herkesee beden large ve xl arası kendim 1,78 cm 88 kg. bana tam oluyor yapısı esnektir sırtınta havalandırma ve pelerini açıktır sınırlı sayıda var talep olursa herkese yetecek kadar getireceğim teşekkürler

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
yağmurluk alt 5 tl üst 10 tl ayrı ayrı olarakta satılıktır güncell

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bu akşamlık 2 adet var elimde yarın 10 adet daha gelecek ama kesin değil 2 takım alana özel fiyat 25 tl. günceell

VeliEkim

Üye
Tepki
19
hocam bu yağmurluk su geçiriyor mu? günlük hayatta da kullanılabilir mi ? bir de spd kılıfı var mı ya sende şöyle sıcak tutan tutan su geçirmeyen bişey...

saygılar...

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
yok yağmur geçirmiyor nylon bir yapısı var ama esnek, ayakkabı kılıfı var ama yağmurluk olarak, ayrı link açacağım onu da 15 tl den satışa çıkaracağım spd ayakkabılar için altını kendiniz açmanız gerekecek teşekkürler

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
mevcut 12 takım kaldı yağmurluğa ihtiyacı olanlar günceeelll

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
ben birtane alt alayım diyorum ama giresundan bursaya kargo parası nasıl olacak almayı planlıyorum birde bnlar poşet gibimi naylon alsak bir aya kalmadan yırtılırmı k.bkmayın bunları soruyorum bilgilenmek için yoksa art niyetten deyil

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
öncelikle şunu belirteyim yağmurluk konusu hassas bir konudur çünkü en iyiside yırtılır dikkat edilmezse başka yağmurluk çeşitlerimde var elimde 50 tl hatta 100 tl bile var. bu yağmurluklar poşet değil biraz daha kalın esnek bir yapıya sahip biz uygun fiyat verdik kargo 3 tl filan ptt ile 11 adet vardır teşekkürler.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
dostum ben bir adet almak istiyorum bana gerekli bilgilerinizi yollarsanız sevinirim?? ve hangı beden bana olucak bilgimde yoq ama ben xl diyorum kilom 70 civarında boyumda 167 felan sanırsam xl rahat olur, ve gene yanılmıyorsam L Beden çok dar gelir neysee bilgilerinizi bekliyorum... HAYIRLI SATIŞLAR