forum biraz canlasın ama demi :) 2009 Trial Kayseri

Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Tbr ederim arkadaşlar izlerken büyük zevk aldım. Özellikle adını bilmiyorum tarif edeyim kara yolunda ön teker üstünde gidişiniz cok dikkat cekiciydi.
Emeğinize sağlık

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
tşk ettm arkadaşım o hareketın adı stoppie gayet guzel ve zor bı hareket daha bı cok vıdeolarla sızlerle olacagız inş. ayrıca sanada tsk ederım semıh sendende vıdeolar beklıorz :)

• Beğen
Tepkiler: yakup öztırpan

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ellerinize sağlık çok güzel bir video olmuş.. Umarım devamı gelir..
İyi çalışmalar..

• Beğen
Tepkiler: boxtubing

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@cheyenne

Galip hareketler falan süper ancak sanırım çektiğiniz makinadan kaynaklanan bir kalite sorunu var. Daha kaliteli bir makina ile ile çekseniz eminim çok daha başarılı şekilde yansıtabilirsiniz başarılarınızı.. Ayrıca kask konusunda artık yorum yapmayacağım.. Videoda bir iki arkadaş gördüm kasklı çok hoşuma gitti ama genel olarak hala alışkanlık haline gelmemiş.. Umarım bir an evvel bu alışkanlığıda kazanırsınız..

Sen nasıl oldun düzeldi mi bacağın? Sorun çıkartıyor mu bisiklet sürerken?

• Beğen
Tepkiler: boxtubing

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz fakat makıne telefon fln deıl aksıne guzel bır kamera fakar şarj konusunda sıkıntı yaşadıgımız ıcın bır cok vıdeomuz çekilememiş durumda:( buda gercekten bızı uzdu ama daha ıyılerıyle sızler yenıden olacagız ınsallah forum bıraz hareketsız bu aralar hareketlendırmek ıcın bır vıdeo koyalım dedık ama galıp abının dedıgı gıbı bekledııgımız ılgıyı goremedık yınede tskler SAYGILAR ßy mosso...:)

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
teşekkür ederiz arkadaşlar video çekelim dedik böle bişe çıktı devamı elbet olcak sizlerdende bekleriz inş. saygılar.....