Mono Petra Kayalıkları (11.10.2009)

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
http://static.panoramio.com/photos/medium/27815670.jpg

Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK), Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Tekirdağ ve İstanbul İl Temsilciliğinin katılımlarıyla 11 Ekim 2009 tarihinde düzenlenen faaliyete ilişkin rapor ve fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

[ HARİTA + GPS]

(link)

(link)

[ GEZİ YAZISI]
@Dinçer Alabaşoğlu

[ FOTOĞRAFLAR (Hakan EŞME)]

(link)

[ PANORAMİK FOTOĞRAFLAR (Rahman KETENCİLER)]

(link)
Panoramik fotoğrafı gerçek boyutunda görüntülemek için üzerine tıklayın. Açılması biraz uzun sürebilir..

(link)
Panoramik fotoğrafı gerçek boyutunda görüntülemek için üzerine tıklayın. Açılması biraz uzun sürebilir..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Daha fazlası için (link)

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Rahman ve Hakan,

Sevgili Zirvedaşlarım, Bursa Şube adına hepinizi kutluyorum.

Rahman bey, bilgisayarımda panaroma diye yeni bir klasör açtım sayenizde.

Teşekkürler,

selamlar

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
@gatila

Evet çok güzel bir turdu. Hepimizin biraraya gelip tanışmasına da vesile oldu. Bundan sonra çok daha güzelleri olacaktır diye umut ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
@Soner Sarihan

Teşekkürler, Soner Bey :rolleyes:
Ben de Fotoğraflar klasörüme Panorama diye ayrı bir bölüm oluşturarak başlamıştım. Şimdi sadece Panoramik Fotoğraflar için harici bir disk kullanıyorum :D
selamlar

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel bir havada yapılan çok keyifli bir geziydi.
Doğa'nın sonbahar coşkusunu kayın ağaçları arasında duyumsadık.

Ayrıca bu etkinlik Zirve Dağcılık Tekirdağ İl Temsilciliğinin kapsamlı faaliyetlerinden birisi olması nedeniyle anlamlıydı.

Trakya'nın dört bir yanından katılımcılar etkinliğe destek vererek günün keyfini paylaştılar.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim; yürüyüşe başladığımız noktalar orman yolu vasfındaydı ve ağaçların arasında geçerken Rahman'la gözgöze geldik. Aynı şeyi düşünüyormuşuk, "burada ne harika pedal çevrilir" diye konuşup durduk.

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan