Lüleburgaz-Babaeski

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
Lüleburgaz-Babaeski ilk olarak şunu söylemek istiyorum dün bir plan yaptık babaeskide ebis grubundan arkadaşlarla görüşücektik ama havanın kötü olmasından dolayı gelemediler malesef burada da aynı şekilde kötüydü sabah 05:00 uyandım mesajı gördüm bizim gruptan herkese mesaj attım iptal diye sonra umut kardeşimle görüştük abi dedi biz çıkalım antreman havasında olsun dedi kısa bir tu yapalım 09:00 kongre meydanında buluşup trakya harıtasını açtım harita bize biz haritaya baktık ne yapalım ne edelim yürü dedim umut gidiyoruz babaeskiye hava bulutlar kapkara ıslanmayı göze olarak koyulduk yola ve 1,20 dakıka sonra babaeskıdeydık hıc mola vermeden babaeskı 25 km kadar

babaeskıye attık kendımızı kasları gozluklerı kısacası ne varsa attık yaydık kendımızı :)

(link)

dönüş yoluda 24 km 1 saatte gittik baya iyi di toplamda 50 km yaptık saygılar

sonra dıger umutta geldı

(link)

bısıkletlerı kuratalı m dedık

(link)

(link)

valla ebis teki kardeşlerım gelmedı afıyetle yedık bısıkletle gezımde ılk defa sucuk yedıgımı hatrlıyrm e kalsın mı yanı sucuklar : ) ama tavsıye etmıyrm

(link)

bırak ucundan makra cıcek bocek

(link)

(link)

ee onca sucuktan sonra bıraz güreşle erıtlım dedık : )

(link)

ee ıkı umutu bırden devırmek ayrı keyıf

(link)

guzel camıı şadırvanı bılhassa mukemmel

(link)

(link)

(link)

Scudo

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
abi bi ara çok niyetlendik hadi en azından babaeski ye kadar gidelim diye sabahleyin ama sonra grubun bi kısmı gelmeyince hevesimiz kaçtı ve bu sucukların tadını kaçırdık:(neyse artık gokhan kardeşim bi dahaki sefere birlikte turlarız:)

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
valla bizdende iptal oldu siz gelmiyorum deyince gruba mesaj attım dedim iptal sonra umutla öğlen tur yaparız dedim oda dokuzda gidelim deyince kanıma girdi biz bi umutlarla kaldık işte bizim için yaz kış fark etmiyor tabi aşırı soguk aşırı yağışlı olmadıgı sürece maksat pedallamak birde ana yol üstünden gidiyoruz bir problem olsa araç bulmak sorun olmaz sanrım gerçi tedbirimizi alıyoruz he bu arada yan branş olarak çimde güreşi şeçtik : )

ali ye gelince bekledik yani yemedik sucuklarıda hani belki gelirsiniz diye ee mangalda pişince kokular yayılınca tabi bizimde sabrımız bir yere kadar :D

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
'' Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gezdiğiniz gördüğünüzden haber verin '' diye bir tabir vardır bilirsiniz. Gezdiğiniz gördüğünüz yediğiniz içtiğiniz paylaştığınız herşey için teşekkürler

S

Sezgin ÇELİK

Misafir
valla gerçekten çok harıka olmuş ve canımda sucuk çekti :D o ne lan bisikletleri ağaca asmışsınız öldüm gülmekten ya :D başarılarınızın devamını diler tekrar birlikte olmak dideğiyle kalın sağlıcakla ;)

S

Sezgin ÇELİK

Misafir
valla gerçekten çok harıka olmuş ve canımda sucuk çekti :D o ne lan bisikletleri ağaca asmışsınız öldüm gülmekten ya :D başarılarınızın devamını diler tekrar birlikte olmak dideğiyle kalın sağlıcakla ;)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
Çocukluğum Babaeskide geçti neydi o günler ozamanlar altımda kırmızı bir pinokyom vardı ve yine gezer dururdum neyse paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: gokhan erdogan