bmx'imin en son hali :P

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
elime bi akçalı metalik siyah spray geçti ve orasını burasını boyarken birde baktım bütün heryeri boya olmuş :D can sıkıntısına :D
önce

(link) (link)

sonra

(link) (link)
........................................................................

(link) (link)

yorumlarınızı bekliyorum iyi yada kötü Bi yorum yaparsınız artık :)

Scudo

azrail_boy

Üye
Tepki
14
Abicim çok güzel olmuş BMX 'in allah banada bir bmx nasip eder inşallah :)

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
Lastikleri nie boyıcam okadarda manyak deilim :D schwwalbe crazy bob yazısı olmayan bi lastik düşünemiorum :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İyi kötü yorum yapın demişsin.O zaman ben içimden geldiği gibi yazıyorum...

Çok amatörce bir boyama olmuş öncelikle,en azından daha kaliteli bir boya ile boyasaymışsın keşke...

Arada küçük küçük kalan mavi boyalarda cabası en azından onları rütuşla bari...

Onun dışında başka bir kötü yanı yok bence.3 Parça takman güzel olmuş ama orjinali daha güzelmis bence.( Renk olarak )

Senin için rahat ise ben sadece yoruk yaptım,kimsede sert cıkmasın yorumuma.

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
@Erkin B. KAYA

fırın boya attırıcam ... şimdilik öyle kafama göre bişeyler yaptım renk uyumu nasıl olabilir die bu şekilde fırın boya atılıcak oyuzden bayacı görsün ve bu şekilde boya atsın die boyadım..

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
arkadaşlar bunu yapmamın sebebi kaportacıya götürdüğümde nasıl olcaını anlasın die yaptım... ve amatorce olduğunu biliyorum bi çok deişik şekilde boyadım ve en son bu hale getirdim 2 renk boya attırıcam kat kat olucak oyuzden...
ya Parlament mavisi ve beyaz boyatıcam yada bu şekilde boyatıcam 2 sinden birisi olucak...

cnrds

Üye
Tepki
3
ellerine sağlık biraz amatörce boyanmış ama uydurmuşsun birbirine hayrnı gör...

• Beğen
Tepkiler: EmyJhan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bnde kendi bmximi boyuyorum akcalı kotu bi secim degil ama boya kalkıo en onemlisi boyamak isteyenler 2ci bi renk atıcaklarsa beklesinler yoksa boyada catlamaya kdr yolu var ve boyayaı temis yuzeye atın ben 2 kutu akcalıyla fırın boya gibi boyuyorum hatta gorenler bnm boyadıgıma innanmiyor.. demek istedigim herkez boyayaya bilir ama gercekten kafaya alarak boyamalısınız ..bide boyamadan once butun boyayı kaldırıp bi kat astar atın yok sa bisiklet agırlasıo DD:

sol1tude

Üye
Tepki
39
Buda benim boyadığım bmxim, zincire gözü takılanlar için söylüyorum çoktan değiştirdim ;)
Çok profesyonel olduğu söylenemez ama yinede elimden geleni yaptım.
Gidonu en son tamamen kırmızıya boyamıştım.
http://img190.imageshack.us/img190/7236/dscn1999s.jpg

• Beğen
Tepkiler: EmyJhan
Tepki
42
kardeş bu kırmızı yeşilde uymuş ama o mavi siyah bence çok süper olmuş amatörcede değil profosyonelce birşey olmuş çok süper ben bile böle yapa bilirim şimdik bak :D kopya çekeceğim :D

osman çelik

Aktif Üye
Tepki
36
guzel olmus boya ama resimler büyük deilmi biras daha kucuk olsaydı daha iyi olurdu sanırım