Kuzey Dallastan birkac fotograf ( yeni fotolar 1. sayfada )

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Özgür bir "Lance Hayranı " olarak ne kadar sevindim bilemezsin.

Bu mağazayı inanılmaz merak ediyordum. İnternette bir çok foto gördüm elbette ama bizim bakış açımızla, ben orada olsam neleri çekeceksem yaklaşık olarak aynı şeylere dikkat edecek birisinin ( burada o sen oluyorsun ) gözünden görmek paha biçilmezdi benim için.

Sana sayfalarca teşekkür , teşekkür , teşekkür yazmak istiyorum.

Neden bu kadar heyecanlandım ve bu kadar sevindim.

Lance Armstrong'un şahsi yaşamıma katkısı o kadar büyük ki , bunu burada anlatmam mümkün değil. Ne kanser oldum , ne büyük bir hastalıktan kurtuldum. Net bir hikayem yok, Lance ile ilgili. Kitabını okudum ve hayatım değişti arabeski de yapmayacağım. Çünkü öyle olmadı.

Ama atalet ve tembellik gibi yanlış davranışlarımı, "anı yaşamamak" , gibi " değerli anlar , değersiz saniyeler" olduğu gibi yanlış fikirlerimi kafamdan-vücudumdan atmamda en etkili insanlardan biri Lance Armstrong oldu.

Uzatmayayım , zaten uzatamayacağım. ( çünkü duygusallaşıyorum :) )
çok teşekkürler Özgür ,
çok teşekkürler.

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Soner Sarihan

Selam Soner,
Samimi mesajin icin cok tesekkurler. Fit studyosu, cafesi, spin odasi ve calisanlarinin samimiyeti ile cok guzel bir magaza. Ben oradayken 5 yasindaki kizim magazada bisikletle bindi, fotograf cekmeme birsey derlermi diye tedirgin tedirgin fotograf cekerken calisan bir eleman sizin fotografinizi cekebilirim dedi. Guzel mekan.

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Eline sağlık Özgür gidip gördüğüne bizimle paylaştığına değmiş doğrusu ,herşeyde olduğu gibi bu işide yine çok güzel yapmış Lance, yanlız dükkan Lance nin şahsına mı ait eğer öyle ise adı neden johnny's bike shop neden Lance's bike shop değil ,bilgin varmı .

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Bülent ÖZER

Selam Bulent,

Bilmiyorum ortagi varmi veya ismi niye boyle diye, bir dahaki gidisimde sorarim. De Rosa'yi gordugumde aklima sen geldin, duruyormu senin De Rosa?

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Ozzgurr

Ben De Rosayı göremiyorum linkte sorun var sanırım, De Rosa durmuyor, şimdi bu bisiklete biniyorum (Gidon sargısına dikkat :D )

(link)(link)

(link)(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Fotoğraflar 1. sayfaya taşındı.

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.
Elİnİze SaĞlik GerÇekten Çok GÜzel FotoĞraflar Ve YaziŞmalar EklemİŞsİnİz.tekrarini Ayni Kalİtede Beklerİz:) Selamlar.

• Beğen

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Konunun daha iyi takip edilebilmesi açısından, Özgür'ün talebi üzerine , tüm fotolar 1. sayfaya tarafımdan taşınmıştır.
İyi seyirler.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Özgür abi ben bayağ geç kaldım sanırım.ama hiç görmemekden tabi ki iyidir..:)
Ben baştan aşağı her karesine..Ve Bisiklet resimlerine bakmak ayrı ir zevk verdi..Türkiye de böyle geniş arşivi olan bisiklet satış noktaları yk sanırım..Gerçi olsa da kaç kişiye bu ücret üzerinden satış yapabilir , o da ayrı bir konu..cidden herkes gibi bende innaılmaz beğendim.Eline emeğine sağlık..K.i.b slm lar..

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
özgür bey emeğinize sağlık çok teşekkürler belgesel tadında bir paylaşım olmuş bizleri ta amerikalara götürdünüz çok sağolun tekrar emeğinize sağlık devamını şiddetle bekliyoruz selamlar

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@sadana

Merhaba Ali,

Richardson bike mart ( RBM) kadar buyuk bisiklet magazasi bende hic gormedim burada, isin guzel yani buyuk magazada cesitde cok oluyor almayi dusundugun bisikletin 1 buyuk veya 1 kucuk boyunu ayni anda deneyebiliyorsun.

Lance Armstrong'un magazasida ( Mellow Johhny's) guzel ama cok cesit yok resimlerdede gordugun gibi. Ama gunluk $ 1'a dus-dolap-park servisi, magazanin icindeki kahve dukkani guzel ayrintilar.

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: mathcup

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
Mellow Johnny's Austin'e gelen her bisiklet severin gelmesi gereken bir yer, ozellikle calisanlari harika insanlar ve ortami cok guzel. Gelmeden once Ozgur Bey de tavsiye etmisti zaten :)

Ben de 7 ocakta Austin'e vardim ve birkac gun once de Mellow Johnny's den 2010 Trek Fuel EX 5 siparisimi verdim. Hem giris full suspension bisikletlerinde en iyi fiyati vermeleri hem de calisanlarin rahat ve yardimsever tavirlari harika. Cesitleri gercekten kisitli ama benim icin sorun olmadi.

Genelde bisiklet dukkanlari aliciya anca otoparkta test etme imkani verirken buradakiler "otoparkta bir sey anlasilmaz zaten bir blok otede bisiklet parkuru var oraya git" dediler, bir de kask verdiler oylece ciktim dukkandan bayagi bir gezdim etrafi :) . Ayrica 17.5 ile 18.5 arasinda kaldigimda 18.5 bisiklete kisa gidon bogazi takarak baska bir test imkani daha verdiler, ki secimim de o yonde oldu.

Bisikleti aldigimda fotograflarin bulundugu bir konu da acacagim.

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Sanırım biraz önce öteki dünyaya gittim geldim..

Cennetin kapısından döndüm bee:rolleyes:

Teşekkürler paylaşımınız için..

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
özgür bey merhaba resimlere hayran kaldım.
bir arkadaşımın usa.dan getirmiş olduğu bisiklet dergisi vardı 2007 tarihli 10 günde bir o derginin resimlerine bakıp dururum. sanki o derginin günümüz tarihli sayısını görmüş gibi oldum paylaşım için çok teşekkürler. bisikletinizde çok güzel iyi günlerde kullanın.

• Beğen