Sİmplon Specİal Ltd

Tepki
0
Bisikletimiz Almanyadan ithal edilip orijinalllini koruyup zamanında asfaltlarda madalya kazanmıs Limited Edition modeldir
KADRO; Simplon Special Guaranteed build with Reynold 531 Butted Frame Manufactered by Tİ Reynolds Limited England
FREN KOLLARI; Shimano 600
JANTLAR; Mavic
ÖN AKTARICI; Sachs Huret
ARKA AKTARICI; Shimano RD - MC10
AYNA KOL; Shimano Dura-ace 39-53
PEDAL; Look kilitli
Sele; Sele Royal Sprint
Gidon;İtalmanubri mod.Eurpa Superracing m.i.İtaly
LASTİKLER; Michelin 700x20C
ÖN FREN BACAĞI; Weinmann
ARKA FREN BACAĞI; Shimano BR-Z57
FİTES KOLLARI; Shimano 600 10 Vites
RUBLE; Shimano U6
AĞIRLIK; 10 kilo cıvarı
FİYAT; 500 TL MSN;Gurbetcigenc@hotmail.com
CEP;05365280040 Samsun/Bafra
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Colnagom olmasa alırdım!!!!
Reynolds 531 ve Simplon special LTD hele bu fiyata kaçırılmaz...

Tepki
0
@Ercan Bayram

Tesekkürler dostum...demek sen bu Bisikletin değerini anlamıssın....bugün elbette göze hoş gelen ve teknolojinin sayesinde daha ii tasarlanmıs daha yeni modeller var ama bu Special LTD bir efsane....saygılar

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
ya ergin abi kadro boyu çok yüksek ben seleye oturursam galiba ayaklarım bırakın yere basmayı pedala bile yetişmez...ii satışlar

Tepki
0
@bianchiultra

Sağol Gardas...evt boyu yüksek olabilir...( bnm boy 169 sorun yok )....yarıscılar genelde uzun boylu olurlar bu Special LTD deyi Avusturyadan getirmişdik.....ve zamanında Tour de France da piste birinciliği kazanmıs bir Bisiklet....internetten bu Bisikletin gecmişini takip ede bilirsiniz...aslında değeri bir hayli fazla...onun yeri Asphaltta...Balık malzemesi sattığım için haftanın yedi günü dükkanı bekliyorum....Depomda durmasının bir anlamı yok...onun için bu fırsat bu fiyata aslında kacmaz ama bakıyorumda pek ilgi cekmiyor:( ...Simplonum yaşlandın diyemi ne :rolleyes: belki artık göze hoş gelmiyorsundur ama bu piyasanın yeni bisikletleri senin gecmişine sahip değil..sen sıkma canını..Avusturya, Almanya,İsvirçre,Fransa ve İtalya Asphaltlarında önde gidenlerden olmanın gururu sana yeter...bnm için sen hala kralsın..;) ama seni alan seni bir güzel modife ettiği zaman Efsane geri dönecek eminim...bakma ben seninle ilgilenemiyorum....

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
ya ergin abi çok duygusal bir konuşmaydı bu yazıyı okuyana kadar bisikletiyle bu kadar gurur duyan bi bisikletçi daha görmedim....ii satışlar abi bence değerinin çok altında bir fiyata satılması insanı üzüyo tabi zamanının en kral makinesi.... ne yaparsın bu bisiklette diğier eski şampiyon bisikletler gibi teknoloji kurbanı ama her ne kadar eski olsada yeni son teknoloji ürünü bisikletlerin temeli bu bisiklet atalarına dayanıyor ii satışlar alan arkadaşıma şimdiden hayırlı uğurlu olsun.. bol kazançlı günler

Tepki
0
@Ercan Bayram

Sağol dostumda Ebay le uğrasılmıyor cok karısık....satılmassada önemli değil ....Samsuna sattmısdım bir yarıs Bisikleti....galiba bunuda alacaklar...ben dedim bu Forumda belki biri cıkar...acelesi yok...:eek:

Tepki
0
@Ergin Sahin

Arkadaslar bu konuyu kapata bilirsiniz, satışından vazgectim...bedava vercek halimiz yok :D

Tepki
0
@Ergin Sahin

BU FİYATA BU BİSİKLETİ HİÇBİRYERDE BULAMASSINIZ....ZAMANINDA YANLIZCA YARIŞ İÇİN BELİRLİ SAYIDA ÜRETİLMİŞ LİMİTED EDİTİON.....PARÇALARIN HEPSİ KALİTE VE ÇALIŞIR VAZİYETTE...KISA ZAMAN İÇİN GÜNCEL FİYAT 400 TL YOKSA KAPATIYORUM BU KONUYU...FORUMDA İYİ DÜŞÜNÜN FIRSATI KAÇIRMAYIN...YOKSA SİMPLON MARKAYI TANIMIYORMUSUNUZ...