Teknosadan 11.90TL'ye Case Logic Çanta

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Merhabalar arkadaşlar,
Yaklaşık bir saat kadar önce Ankara Teknosada gözüme çarpan bir kampanyayı sizlerle paylaşma gereği duydum. Bu kampanyadaki çantadan bahsetmem gerekirse, Siyah,Gri ve Turuncu renk kombinasyonundan oluşan belden sırta doğru kuşaklı bir model olduğunu söylemeliyim. Turuncu bölgelerin olduğu kısımların fosforlu oluşuda cabası. Toplamda iki gözden oluşan çantanın ayrıca belden olan kuşağında bulunan gözüde katarsak üç gözden oluştuğunu söyleyebilirim. Ana gözde ayrıca bulunduğu kısımı ikiye ayıran bir bandın olduğunuda eklemeliyim. Ana göze, gerek yol bakım gereçlerimizi, gerek el fenerimizi, gerekse bunlara ek olaraktan kutu kola, pet şişe, termos alacak kadar geniş. Gelelim ikinci ön göze. Bu göze arkadaşlar rahatlıkla her marka - model cep telefonunu, gps cihazını, pda'yı ve kompak fotograf makinalarını rahatlıkla taşıyabiliriz diyebilirim. Yan çeperlerin arasındaki 2-3mm süngerde her türlü cihazlarımı en iyi şekilde koruyabilecek kadarda güvenli olduğunu belirtmeliyim. Bunlara ek olarak küçük bir detay olaraktan fermuarların açma yerlerinin naylon kaplı ve geniş olduğunuda belirtmeden edemeyeceğim. Şahsen kısa süreli yolculuklarımızda, gezilerimizde ya da uzun süreli yolculuklarımızda hafif ve kullanılabilirliği ile tavsiye edebileceğim bir çanta. Şahsen bu kampanyadaki stoklar tükenmeden yakın zaman içerisinde 1 -2 adet daha almayı düşünüyorum.
İhtiyacı olan arkadaşlara "Case Logic Active" çantasını tavsiye edebilirim.:rolleyes:

Görüşmek üzere, mesajımı okuyan arkadaşlara teşekkürler.

**Başlık yanlış yere açılmamıştır umarım, en doğru üst başlık burayı uygun gördüm.

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/P1130887.jpg

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/P1130888.jpg

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/P1130889.jpg

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/P1130890.jpg

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/P1130891.jpg

Ebatlar

10x6x3inch

25.4x15.24x7.62cm

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Bugün tekrardan Teknosaya gittim ve ayrıca bütün mağazalarında bu kampanyanın geçerli olup olmadığını sordum. Ve bana bütün mağazalarında aynen bu ay için geçerli olduğunu söylediler.:D

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Alan arkadaşlar var mı peki arkadaşlar? Varsa görüşlerini onlarda olumlu-olumsuz olmak üzere yazarsa dahada detaylı bir anlatımla bilgisi olmayan arkadaşlara yardımcı olabiliriz.

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
uyarı ıcın tesekkurler.

ben de yıne teknosadan aldıgım bır kamera cantasını kullanıyorum bısıklet ıcın. ama ben pek memnun degıl. modelı bayan cantaları gıbı omuza takılanlardan. ben onu bu canta tarzında takıyorum. ufak tefek de olsa zıplamalarımda canta hemen yerınden oynayıp onu gelıyor.

yanı kısacası bence bu tur ufak cantalar ıcın en uygunu bence bel cantaları hem daha oturaklı hem de hareketı pek kısıtlamıyor

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
ben inceledim bu gün, güzeldi. bisiklet icin en uygunu ve en rahati bel cantasi...

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Bimeks'de internet sitesinde var arkadaşlar. İnternet üzerinden alırsanız fiyatı 18 TL ye çıkıyor. Bimeks mağazalarında 8.5 TL. Sanırım 4 mağazasında var görünüyor. Ürünün sayfasında hangi mağazalarda olduğu yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Şimdi aldım gayet güzel ve kullanışlı duruyor fakat askında tak çıkarlı klips te olsa güzel olur muş... Artık onuda kendimiz yapacaz :D

DoğanKaya

Üye
Tepki
41
Bende şişli cevahirdeki teknosa'dan aldım.Şimdilik gayet güzel.Henüz bisiklete binerken kullanmadım.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Alan arkadaşlar şimdiden güle güle kullanır diye umuyorum. Daha benimde bisikletle kullanma şansım olmadı :(

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Soyarslan
Tepki
77
Bisiklet
Focus
2 gün önce Tepe Nautilus Teknosa'dan aldım. Hemen bisikletle yola koyuldum. Çapraz olarak sırtınıza asarsanız biraz rahatsız ediyor. (terleme vs...) Belinize takıp çantayı arkaya çevirirseniz oldukça rahat. Eksisi tak-çıkar klipsi yok ve bele takıldığında bağlantı kayışı çok uzun kaldığı için sağa sola çarpabiliyor. Sonuç olarak bence fiyatına göre oldukça iyi bir çanta.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@Mehmet SOYARSLAN

Ben kyışı biraz kısalttım ve Tuhafiyeden aldığım klips ile klipsli hale getirdim...

Belde oldukça kullanışllı...

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
İzmir'de Bimeks'te kalmamış,Teknosa'dan aldım hala bulabilirsiniz.