Schumi F1 e geri dönüyor!!!

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Schumacher Formula 1'e Dönüyor!

Formula 1'in efsane pilotu spora geri dönüyor!

Tüm iddiaların ardından Michael Schumacher Avrupa Grand Prix'sinde Felipe Massa'nın yerine geçmeyi planlıyor. Ferrari takımı bugün öğleden sonra yaptığı açıklamada Schumacher'in bu görev için hazırlandığını duyurdu.

Açıklamada Schumacher'in Formula 1'e dönüş için hazır olduğu ve bir F1 yarışı için tam olarak forma girmesi adına önümüzdeki günlerde antrenman programına başlayacağı söylendi. Alman pilot bu senenin başında bir motorsiklet kazası geçirmişti ve takım Schumacher'in yarışacağı tam olarak doğrulanmadan önce durumunda bir problem olmadığından emin olmak istiyor.

Schumacher bugün yaptığı açıklamada, "İlk olarak en önemli olan şey, Tanrı'ya şükür ki Felipe ile ilgili bütün haberler olumlu. Ona yeniden en iyi dileklerimi sunuyorum. Bu öğleden sonra Stefano Domenicali ve Luca di Montezemolo ile görüştük ve Felipe'nin yerini almak için hazırlanmam kararını verdik."

"Benim için Formula 1 defterinin uzun zaman önce kapandığı doğru ancak böyle talihsiz bir durumu görmezden gelip takıma sadakatsizlik edemem. Bir yarışçı olarak bu mücadele ile tekrar karşılaşacağım için sabırsızlanıyorum." dedi.

Schumacher'in İspanya'da yarışacak olması ilk kez Kmi Raikkonen ile yan yana yarışacak olması anlamına geliyor.

Schumacher F60 ile hiç teste çıkmadı ve 2008 nisan ayından bu yana hiç F1 aracı kullanmadı.

Bu açıklamanın Schumacher'in menajeri Willi Weber'in iddiaları tamamen yalanlamasının ardından gelmesi de oldukça ilgi çekici oldu.

(Alıntıdır.)

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
İşte bu beklediğim haberdi. :D Hadi bakalım tekrardan F1 ekranı başına.

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@Önder Tarım

aynen kardeşim.
Schumi den sonra hiç f1 yarışı izlememiştim.şimdi tadı çıkar işte :D

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Ama vesile olan olay üzücü.Neyse bana televizyon yolu gözüktü.:D

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
zaten Ferrari alanından çıkmıyordu, spordan hiç kopmamıştı...

Ama Kimi Raikonen ile yan yana görmek için sabırsızlanıyorum...

Felipe'nin spor hayatının bittiği varsayımı gerçekleşirse gelecek sezon da schumaher devam edebilir

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@kustomizer

99'dan beri izliyorum,en güzel yayını da NTV yapıyordu.Hiç bu sene olduğu kadar sıkıcı olduğunu hatırlamıyorum.Zaten 2002'den beri Ferrari'yi durdurmak için değiştirilen kurallardan sonra bu sene iyice b.kunu çıkardılar.Arabalar Schumacher'in başladığı 1994 senesindeki modellere benzedi iyice.

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@Önder Tarım

Schumi ve Hakkinen kapışmalarını özlemiyor değilim.Şimdikiler uzaktan kumandalı:D

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Schumacner bir klasikti benim için onu izlemek çok güzeldi. Ama yayınları NTV yapsın derim.

• Beğen

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@bisikletseven

Evet NTV bu işi güzel yapıyordu.Özellikle de Okay KARACAN yorumuyla...

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
@kustomizer

Özel kanalların sunumları daha heyecan verici bağımlılık yapıyor adeta. Yarışları federasyon değil de devlet düzenlese yarışçılar da devlete bağlı olsa herhalde hiç bu kadar tat vermezdi.:D

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@kustomizer

Neeeee Montoya mı? Keşke o da gelse de sürekli BMW'nin motorunu patlatırken görsek tekrardan. :D Yarışın son turları Montoya geliyor ve o da ne,yine arabanın arkasında bir beyaz bulut oluşuvermiş. :D

• Beğen