ilk kazam demeyim ama ilk kez takla atıyorum

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
Merhaba arkadaşlar bugün önüme 5 yaşında bir kız çocuğu fırladı üzerinden biskletimle uçtum allahtan ama ne uçuş 10 üzerinden 10 :) ah acıyor kolum dirseğimde ve bileğimde ağrı var 27 sine kadar konturollü istirahat verdi doktor bakacak bakalım bugün film çekildi 2 gibi alacağım filimleri şu an sol kolumu kullanamıyorum bisiklete ara verdik anlayacağınız ne yapalım:River-102 allahtan kask vardı yuvarlandığımı hatırlıyorum sonra bir sporcu gibi ayağa fırladım ama sol kol off ....sol kol gelen yükü karşıladı (90 kiloyum) düştüğümüzde 150 kg/f geliyordur heralde:) allahtan çocuğa birşey olmadı dirseğini tutuyordu oda ama bir şey olmadı bayağı bir yanlarında kaldım ama benim kol gitti ağrıyor şu an anası bana söyleniyor söyleniyor söyleneceğine açtım ordan bir su (kendisi marketin sahibi) çocuğun elini yüzünü bir yıka dedim korktu çocuk bende istemezdim ama önüme birden fırladı süratlide değildim ama arabanın arasından fırladı boyda küçük ya farkedilmiyor asıldım frenlere ben çocuğun üzerinden amibamla uçtum neyse hepimize geçmiş olsun:eek:

NOT:Ne kadar dikkat ederseniz edin kaza insanı buluyor önemli olan sizin kazaya ne kadar hazırlıklı olduğunuz kalın sağlıcakla

Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Melike S. Ünver

sağolun melike hanım şimdi filmler için hastaneye gidiyordum msjınızı gördüm tekrar teşekkür ederim!

Tepki
45
geçmiş olsun sözün, kadar dikkat ederseniz edin kaza insanı buluyor önemli olan sizin kazaya ne kadar hazırlıklı olduğunuz kalın sağlıcakla
çok hoşuma gitti bende artık kask takmalıyım=) inş doktor tarafından gelen sonuçlar iyi ye gider.

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
büyük geçmiş olsun ... yaa bu çocuklar yok mu .. aslında çocuklarda kabahat yokki onlara yeterli eğitimi veremeyen aile ve öğretmenler vardır ... düşünsene sen bisikletlisin ve bi şekilde onu kurtarabildin kendini sakatlama pahasına ... ya arabalı bir adam olsaydın düşünmesi bile korkunç çokçok geçmiş olsun

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Geçmiş olsun.
Dediğiniz gibi kazanın nerede ne zaman geleceği belli olmaz. O yüzden güvenlik önlemlerimizi (Kask, Eldiven, Gözlük) her zaman almalıyız.

Tolga Can Sabah

Daimi Üye
Tepki
114
acaba nasıl olduda nasıl bir reflexle çocuğa zarar vermeden takla attınız öğrenmek isterim bir iki kere benimde başıma geldi biri sizinki gibi araba arasından çıktı diğerindede caddeye ara sokaktan top fırladı kesin bunun için koşan çocuk vardır diye direk asılmıştım frenlere 1-2 saniye sonra önümden koşan bi çocuk geçti :(

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
gemiş olsun tam olarak nerde çarptın

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
gecmis olsun, benzer bir kazayı ben de kılpayı atlatmıstım.. izmir-cesme turumuzda, cesmede sahil kenarında araç yolundayken yaya yolundan 5-6 yaşlarında bir cocuk aniden fırladı. Tabi frenlere asılmam da bir oldu, arka tekerlek yerden yaklaşık 1.20m falan kalkmıs yanımdaki arkadasın bahsettigine göre, neredeyse cocuga kask'ım ile kafa atacaktım, arka tekerlegi yere geri oturttugumda cocukla ön lastigim arasında en fazla 15-20cm vardı, yavaş olmanın ve eskiden arka kaldırmayı sevmenin avantajı diyorum yoksa ikimizden biri bayagı kötü olacaktı..

dikkatli olmak lazım, sen ne kadar dikkatli olursan ol, etrafın dikkatsizse sen de tehlikedesin demektir derler, doğruymus..

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Emre Özhan

doyum gıda ekmek fırını önünde oldu ikizli çeşmeye gelirken:(

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
arkadaşlar kolum kırılmış sol kol dirseğe yakın yerden
sinir geçiyormuş yanından ağrı yapacak dedi doktor
alçıya alındı ve şu an ağrı yapmaya başladı:(
sonrası fizik tedavisi olacakmış
tüm arkadaşlara teşekkür ederim
evet kaza geldi ben hazırlıklı idim kafamıda çarptım ama kaskım vardı eldivenim vardı yalnızca kol ile atlattım en az 20 en çok 1 ay yollarda olamıyacağım :River-102

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@cedrick41

Vallahi kendim kaza yapmış gibi üzüldüm. :( Çok büyük geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede düzelir. Sadece sabır ve tedaviyi ne olursa olsun aksatmamak gerek.

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@çirkin
çok teşekkür ederim hocam verdiğiniz moral için inşallah içim rahat bana olsun ama küçük çocuğa bir şey olsaydı çok üzülürdüm gerçekten verilmiş sadakamız varmış çocukta çizik bile yok

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Sencer KAN

sıkati sencer çok teşekkür ederim dedeside üzüldü beni öyle görünce:(

• Beğen

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
o alçının ne demek olduğunu bilirim ben..

bide yanlış alçıya alınıp ameliaytlık olmak...;
en çok sevdiğin güvendiiğin bisikletcilerin yanında olmaması çok acı bir durum...

rabbim acil şifalar versin cedrick abi;
dediğiniz gibi önemli olan hazırlıklı olmak...