5 Temmuz Pazar Büyükçekmece Albatros Skate Parkta Buluşuyoruz

Tepki
55
Evet sevgili Arkadaşlar

5 Temmuz 2009 Pazar Günü Büyükçekmece Albatros Skate Parkta Buluşuyoruz
gelmek isteyen arkadaşlar buradan isimlerini yazarsa seviniriz ev sahibi olarak
atadığımız :D
Görkem arkadaşımız bize yol tarifi bilgilerini verip buluşma tarihine kadar
sorularınızı cevaplamaya çalışarak yardımcı olacaktır .

Buluşma sabah saatlerinden itibaren gün boyudur (yorulmak yok) :Skull-175 :D

Geleceklerden ilk olarak ben adımı yazıyorum haydi arkadaşlar bakalım kaç kişiyiz ?

Hayırlı uğurlu olsun ...

1 - Görkem ( ev sahibi )
2- Mehmet Tarkan YAZICIOĞLU ( ben )
3- .............

Scudo

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
evet arkadaslar 5 temmuzda bulusalım dıyoruz hep duz mekanlarda bulustuk bir kerede rampada bulusalım cok eglencelı olcagını dusunuyorum.
g_r_t_m@hotmail.com msnim bu sorusu olan arkadaslar ya burdan yada msnden sorabılırler...
karsıdan falan bmx suren arkadasımız cok ve cok kısı olursanız bı mınıbus kiralayın ve onla gelın sabah getırır aksamda gerı bırakır...
kaykaycı ve patencı arkadaslar bı suru yarısma bı suru bulusma yaptı arkadaslar ve artık sıra bızde olsun...
5 temmuzda herkesı rampaya beklıyoruz....

1.mehmet abi
2.mutant team
3.....
4
5
.
.
.

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
arkadaslar soylemeyı unuttum sadece bmx degıl mtb ci arkadaslarıda beklerız...
flatci arkadaslarda gelsın flat ıcın mekanda bulurz sahılde sahıldede takılırız,rampada yorulunca bırazda flatcı arkadaslar calısırz bıde ızlerız bı yandanda dınlenırız:D

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen
Tepki
55
Bu bölümün admin ve moderatörlerinden rica etsek buluşmamıza destek olmak için acaba üye arkadaşlarımıza topluca bir mesaj atabilirlermi ???

inşallah güzel bir buluşma olur ve daha nice buluşmalara imza atarız

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Mekan güzel ama bizim gibi Anadolu Yakasından gelecekler için sadece gidip gelenebilcek bir mekan... Gidip gelme süresinden binmeye vakit kalmayacaktır :S

Tepki
55
buluşma günü sabahı geliş dönüş için servis araştırıyorum gerekli bilgileri aldıktan sonra sizinle paylaşacağım fiyatı uygun olan bir otobüs bulabilirim bagajına bisikletlerin rahatça sığacağı bir otobüs ayarlayabilirsek eminönü kalkış ve dönüşlü katılımın artacağına inanıyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mehmet abi benide yazın inş. kısmet olursa bu hafta içinde hakkı abiden bende bmx alıcam bende gelicem büyükçekmeceye diğer konuda canlı müzik felan konusu oLmuş gerekirse gitarla gelirim =)

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
@Hasan Çağrı

biz beylıkduzunden karsıya gelıorduk yanı surcek vakıt baya baya kalıyor,ve bence degıyor:D

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
:cool: Mehmet abi beni de davet ettin ama biliyorsun çalışıyorum, şimdiden katılan herkese iyi eğlenceler dilerim. ( HKK FLATMAN ).

• Beğen
Tepkiler: 13erktan

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Çok güzel tebrikler... Umarım katılım fazla olur arkadaşlar. Yeri bize çok ters olmasa orda olmayı bende isterdim fakat malesef bu skate parkları kimse kullanmasın diyemi bilmem çok uzak yada ulaşım olmayan yerlere kuruyorlar.

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
beyler benide yazın ancak bağcılardan gelicek varsa, ben tek gelemem sanırım.sadece bağcılar değil yakın cevrede olabilir.yanı benımle buluşup gidebileceğim biri yada birileri:) güneşli,bakırköy,bağcılar,sirinevler vs...

smee

Aktif Üye
Tepki
94
5 Temmuz Pazar günü için ilk uzun tur denemem var, ama bi aksilik olursa turumuzla ilgili Kumburgaz'dan 3 mtb'li olarak izlemeye geliriz. maksat muhabbet etmek tanışmak ne de olsa =)

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
geliriz tabikide ama çağlayandan pek kolay olmaz bir yolu bulunabilirse neden olmasın :)

Tepki
55
arkadaşlar az sonra büyükçekmeceye hareket edeceğim hem buluşma günü için neler yapabiliriz sorusuna cevap arıyacağım hemde antıraman yapacağım yani yeni video ve resimler yakında :)))

ayrıca bugün buluşma günü için eminönünden kalkıp eminönüne dönecek bir servis otobüsü ile fiyat görüşmemiz var belli olur olmaz sizlerle paylaşacağım

gelecek kişi sayısıda bu hafta sonuna kadar şekillenir zannediyorum duruma göre otobüs ile anlaşılırsa yol güzergahı belirlenip yol üzerindende alınacaklar alınabilir .

ben bugün saat 10:30 itibari ile fatihten yola çıkıyorum çıkış saatime kadar bende gelmek istiyorum diyen arkadaşlar varsa müsait bir yerden alabilirim araba 3 bisikleti rahat alıyor ;)

• Beğen
Tepkiler: Pucca

halilibo

Üye
Tepki
75
bnde şuan bmx imle beylikdüzündeyim uzun bir aradan sonra ...

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
o gün istanbul'da olamacağımdan sizlerle tanışamayağım sizlere iyi eylenceler arkadaşlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MEHMET TARKAN YAZICIOĞLU

mehmet abi fatihden bende geliyim mi senle ? Buluşma gününde

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Arkadaşlar; size çok kötü bir haberim var. Malesef bu gün MEHMET abi rampada düşmüş ve omuzu çıkmış. Gerçekten moralim bozuldu çok üzgünüm, Allah bir an önce şifasını versin. MEHMET abi geçmiş olsun. ( Flat is dead ).

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
geçmiş olsun üzüldük, en yakın zamanda eski sağlığına kavuşması dileğiyle...