magura julie

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
magura julie ön fren kolumu kırdım tek kol oplarak bulablirmiyim bu koldan. veya bu tekro nun 150 disk fren setleri nasıl kullanan varmı bu disklerden

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@serdal

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Tek olarak bulacağını sanmıyorum. Tektro frenler gayet iyi ve de kaliteli frenler Halil Kardeş kullanıyor ana bir sor istersen.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet tek olarak satılmıyormuş iki kol 150 euro tekronunda sanırım iki takımı 150 euro bakalım biraz daha arastırayım ondan sonra kara vereyim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bence de biraz araştır acele etme. Fren alırken de parçası balatası var mı ona göre al...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet bende acele etmiyorum tek arka frenle idare ediyorum ama antremana cıkamıyorum sinir ediyor beni

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Serdal merhaba. Dün foruma giremediğim için konuyu yeni farkettim.
Tektro frenler gayet tatmin edici performansı olan, gerek yağ, gerek ise balata konusunda Shimano ile aynı ürünleri kullandığı için yedek parça vs sorunu olmayan güçlü frenler. Ayrıca disklerinin tasarımı Shimano'dan daha şık :). Shimano'ya göre en büyük artılarından birisi de fren kollarının sağlam yapısı nedeniyle esnemiyor olması (daha önce deore kullanan arkadaşımdan biliyorum :)).
Benim de başıma Hayes frenlerimde benzer bir şey geldi ancak ben Amerika'da bir siteden fren kolumu buldum. Az önce baktım fakat Tektro'nunkiler yok. Ben Hayes fren kolunu getirtebilirsem, Tektro'ları satmayı düşünüyorum. Nedeni daha az memnun olmam falan değil, Hayes'lerime olan gönül bağım :). Eğer benimle MSN veya özel mesaj ile irtibata geçersen, ben Hayes kolları satın alabilirsem, Tektro'lar için de sana haber verebilirim. Ben kullanalı sanıyorum henüz 250 km olmamıştır :D. Uygun bir fiyata verebilirim ;).

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
selam bugun fren kolum yenisi ile degişmiş olarak elime ulaştı magura ya tesekkürler

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
ooooooo hayırlı olsun abi ben demıştım sana garantıye gönder dıe bak masraftan kurtuldun gule gule kazasız belasız kullan...

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Maguranın julıe fren kolları kackarda vardı hatırladıgım kadarıyla ama zaten halletmısın :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet hallettim ama kaçkarda sadece sıktıgımız kol vardı bana komlesi lazımdı.garanti degişmeseydi almanyadan 40 euro ya getiriyordum burda 75 euro ve sag sol almak zorundayım simdi yine geliyor almanyadan o da yedek olarak kalır

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
selam çoşkun bende sadece tek sol taraf kol var onuda satmayı düşünmüyorum şimdilik anca bisikletimi degişip başka bir fren kullanırsam o zaman belki satarım