Arkadaşlar Buda Benim Bisikletim

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence ilk önce jantlardaki o zımbırtıları çıkart,çamurlukları çıkart,ilk işin bu olmalı.daha sonrasında gidonu,aynakolu falan değiştirisin onlar ayrı konu sen önce bisikleti bi eski haline getir,bu şekişlde palyaço gibi:D

Tepki
111
eet arkadaşlar bısıkletımın yenı halını goruorsunuz vede kuru kafa jant kapakları alcam ok teşekkuler yorumlarınız ıcın sımdıden..

(link)

(link)

(link)

(link)

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
fotoları diğer konuya atsan daha iyi olurdu şimdi kızmasınlar sana :D
kuru kafa kapak falan alıp boşuna kendini yorma onlar sadece ağırlık yapacak geç kuru kafayı falan forumda ne bisikletler var ağzı açık bakıyoruz hiç birinde kuru kafa gördün mü ???

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
bence jant kapagı alma.. rüzgarda denge bozar ayrıca arazi ya da bozuk zeminde jant esnekligini bozuyor.. bir de cift amortisörler sabit kadrodan agırdır ekstra agırlık yapma derim... =)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aynen!!katılıyorum eray.bndede çift amortisör var ve inanılmaz ağır.sedona sabir kadro falan bulabilirsem parayı çıkarınca alıcam.kapak olayı kesinlikle olmaz.bikere yakışmaz ki!hkm__arslan'a katılıyorum.forumdaki onca bisikletin hiçbirinde kapak falan yok.

Tepki
81
Bisiklet
Carraro
@deniz çelik

Deniz Çelik'e katılıyorum, gerçi bütçenede bağlı bu biraz. Ne kadar masraf yapabilirsin mesela?

• Beğen
Tepkiler: deniz çelik

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Ufuk Sarıcık

Ufuk, MSN kullanmiyorum.

Lisaju

Üye
Tepki
89
Bence modifiye etmeye hiç başlama. Öncelikle jantlara taktığın o şeylerden ve çamurluklardan kurtulmalısın. Emin ol, bisikletin orjinal hali şu ankinden daha iyi olacaktır. Ayrıca modifiye etmeye harcayacağın parayı da yavaş yavaş bir kenarda biriktirebilirsin. Daha sonra da bu bisikletten kurtulup, arkadan amortisörlü olmayan bir bisiklet alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ufuk Sarıcık

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Bencede en mantıklısı para bisikleti orjinal haline getirmek ve yenisini alabilecek parayı biriktirene kadar bunu kulanmak... bunun bisan olanını kullnıyorum bende avatardaki... Ama ben satın almadım......

• Beğen
Tepkiler: Ufuk Sarıcık

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Jant kapağı eziyetten başka bir işe yaramaz. Ha birde rüzgarlı havalarda denge bozmaktan başka bir işe yaramaz bence...