Bianchi XC-251

Scudo
Tepki
24
Yorumlar için teşekkür ederim.

Bisiklet 99 model ve üstündeki maşa "Suntour-SR8030".

Son 5-6 senedir balkonda yatıyordu. Geçenlerde tekrar kullanmaya karar verince bir bakıma girişeyim dedim. İlk iş lastikleri değiştirmek oldu. Bugün de yeni bir zincir aldim. Henüz takmadım birazdan takacağım. Bilmiyorum bakalım nasıl sonuç verecek.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
bence güncel bianchi modellerinden bile daha güzel bol pedallar dilerim.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
zamanının üst seviye bir modeli

• Beğen
Tepkiler: A.Fatih Koç

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Tekrar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle... :)

Ama kesinlikle yapmanız gereken, ne kadar sağlam gözükseler de fren pabuç ve tellerini değiştirmeniz. Kötü bir tecrübenin ardından çok geç kalmış olabilirsiniz, aman diyorum mutlaka değiştirin.

• Beğen
Tepki
24
@asortik

Uyarınız/tavsiyeniz için teşekkür ederim. Cuma günü Delta'ya bakıma vereceğim. Telleri değiştirtmek benim de aklimdaydi, tavsiyeniz üzerine pabuçları da yenileyeceğim ;)

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
O zamanın efsane bisikletiydi bunlar.

Bende Ankaraya ne zaman gitsem bu bisikletden kulanıyorum.

• Beğen

ilkerduver

Üye
Tepki
17
ewt kardeş bencede cok güzel bir kadro benim dakar 2004 den sonra en sevdigim bianchi kadrosudur iyi bakarsan daha uzun yıllar hizmet eder sahibine sadıktır

• Beğen
Tepki
24
Bisikletin bakımını bitirmiş bulunmaktayim. Delta'ya 35 lira vermek istemediğimden her şeyiyle ben ilgilendim. Bugün ilk deneme sürüşümü yaptim ve oldukça başarılıydı. Yıllar sonra o sürüş keyfini tekrar yaşamak kendi adima çok güzeldi. Sizinle komponentlerini ve yeni bir fotografını paylaşmak istiyorum. Her türlü eleştirilerinize açığım. Saygılar.

http://i42.tinypic.com/2ql8uiv.jpg

Komponentler:

http://i44.tinypic.com/29dix00.jpg

NOT: Orijinalinde lastikler mavi olduğundan sele uyum içerisindeydi ancak şu haliyle sırıtıyor gibi. Yakın zamanda değiştirmek niyetindeyim. Onun dişinda elcik ve pedalları da yenilemek istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: E.GURCAN

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
@a koc

Mavi üzerinde sarı yazıları vardı

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
daha önce de yorum yapmıştım ama aksesuarlarına bakınca bianchinin "gerçek" bisikletlerinin ne kadar kaliteli olduğunu görebiliyoruz :)
sen de güzel saklamışsın valla. zaman içinde yenilemeyi düşünüyosan eğer bisikletin rengine uyumlu sele, sele borusu, gidon ve aynakol daha güzel görünür düşüncesindeyim :)

• Beğen