Xt-li Scud kadro(17 inch) Bisiklet (Hasta yiğenim için satıyorum o yüzden çok acil)

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
Bisikleti 2008 Kış aylarında topladım,ve severek bindim ona hala aşığım ama vakti geldi ayrılığın zalim felek onu benden alıyo...Hastanede yatan yiğenimi eve çıkarabilmemiz için bi makine gibi bişey alınması lazımmış onun içinde bisikletimi satıp az da olsa ablamlara yardım etmek istiyorum..

Resimler ve ayrıntılar aşağıda.

(link)

(link)

(link)
Kadro: Scud 17 inch (Set halindedir,sele,sele borusu,gidon,gidon boğazı)
Arka vites: Xt
Ön Vites: Xt 2008
Aynakol: Truvativ Blaze (Fiyatına göre çok hafif bir aynakol)
Maşa: Rock Shox Dart 3(Gidondan açma kapama,reabount ayarı,sertlik ayarlı,Bakımları yapılmıstır)
Jant Seti: Alexrims Ace 19 cant çemberleri,Dt Swiss teller Deore göbekler
Pedal:Xt
Frenler: Xt Parelel Baskı

Bisiklete 1100 Ytl isitiyorum pazarlık yapabilirim ama acil satmam gerekli oldugu için bu fiyata satıyorum...:(

Scudo

Berkay Mestan

Daimi Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
geçmiş olsun yeğeninizin en kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle...

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
çok teşekkür ederim...

Nete fazla giremiyorum,bana bu telefondan 24 saat ulasabilirsiniz.( 0506 713 19 16 )

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
hocam rabbim acil şifalar versin ama siz bu durumda iken sıkıntınızdan dolayı sattığınız bu bisiklete talib olunması zor insanın içi el vermez sizi bu durumdan dolayı bisikletinizden ayırmaya ..ne demişler "ağlayanın malı gülene yaramaz ":(

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
@vgulgec

Amin,teşekkür ederim ama satamazsam daha çok ağlıyacağımıza emin olabilirsiniz.Hastanede kaldıgı her gün daha çok masraf olcak ve bi süre sonra ödeyemeyecek duruma gelcez.Hayırlısı inş. satılır,satılırsada emin olun çok sevincem..

Bu arada shimano 44 numara spd ayakkabılarıda hediye vercem ayrıca 80 ytl değerindeki scott eldivenleride...

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
sadece kadro olarak satmayı düşünürmüsünüz fiyatı neolur yigeninize allah acil şifalar versin

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
Teşekkürler.Parça parça satmayı düşünmüyorum Teşekkürler..

cogito74

Üye
Tepki
17
yegeninize acil sifalar umarim satarsiniz. yogun bakim doktoruyum danismak istediginiz birsey varsa ozel emsajdan sorabilirsiniz umarim bisikletinizi acilen satabilrisiniz isinize yarar/daha sonrada insallah bu iyi niyetinizden dolayi daha iyisi nasip olur size///

Furkan DURU

Forum Bağımlısı
Tepki
181
Yeğeninize acil şifalar diliyorum umarım en kısa zamanda satılır :(

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Yeğenin için çok üzüldüm Yiğitcan Allah acil şifalar versin.Umarım en kısa sürede satılır.

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
bisiklet satılmıştır..Herkeze teşekkürler..

cogito74

Üye
Tepki
17
mesajinizi hala son mesajlar arasinda gorup hala bisikletiniizin satilamadigi mesajlari gordukce uzuldum ama son mesajda satildigini gorup sevindim umarim isinize yaramistir.yegeninize de acil sifalar. dedigim gibi iyi niyetinizden dolayi daha iyi bir bisikletiniz olacagina inaniyorum.. iyi gunler