yeni baslıyanlara uygun yol bısıkletı...

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

koga-mıyata cromly kadro
sora 8 lı kollar
campanyol aynakol
campanyol fren ceneleri
sora arka ve on vıtes
cınellı dıreksıyon
on sora-arka tıagra gobek
fiyat olarak 350 ytl dusunuyorum..azda olsa pazarlık payı vardır,bısıklet fotodakı halınden temız vaazıyette..acıl satılktır..

Scudo

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
bu arada kadro boyu 56 cm yazmayı unutmusum ust boruda 52 cm.:sigaraici

m6rk

Daimi Üye
Tepki
166
Selamlar,
Fotoğrafta ön vites exage, arka ise ultegra görüyorum. Fakat özelliklerde ön-arka sora diyorsun, bisikleti hangi viteslerle vereceksin? Pedallar dahil mi? Onların modeli/markası nedir? Ön-arka jantlar sanırım farklı, markaları nedir? Bir de seleyi göremiyoruz, onun da resmini eklersen sevinirim. Bisikletle ilgileniyorum.
Teşekkür ederim,

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
bende bi adet 520 ytl ye aldığım 2 yıl garantili bianchi ultra var ve daha bi aylık takas eder misin tabi fiat farkını ödemek kaydıyla

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
Kadroda koga-miyata markasını görüyorum.Az bilinen birmarka olduğundan sonradan yapıştırıldığını sanmıyorum.Orjinal olması çok yüksek olasılık.Firma bir Holanda firmasıdır.Japon çağrışımlı adı aldatmasın.Özellikle tur bisikletçileri için üretim yapmaktadır.Son derece sağlam bir kadrodur.Bu kadronun üstüne dura-ace döşeyen bir kaç turcu tanıyorum.Ön çatal açısı konfor sürüşü sağlamak içindir.Satıcıyı tanımıyorum.(Kadro ile ilgili bilgiler yanlış anlaşılmasın diye bu açıklama)Alıcıya hayırlı olsun.

NKORHANK

Aktif Üye
Tepki
108
Sele sanki deriymiş gibi geldi doğru mu gördüm acaba ?

İyi Sürüşler...

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
ewet sele derıdir..bılgın ıcınde tesekkur ederım:Dbısıklette hıcbır sorun yokyur evdekı fazlalıktan dolayı satılktır...ilan günceldir 300 tl:sigaraici
@bianchiultra

ayrıcı takasta dusunmuyorum zaten evde yeterı kadar bısıkelt var:D

m6rk

Daimi Üye
Tepki
166
PM atamadığım için @hotm..'e msg attım...