SCOTT Sportster P6 XL bisiklet 500 YTL

Tepki
22
(link)

- Bisikleti 19.07.08 tarihinde yeşil bisikletten aldım. Bütün ayrıntılı resimleri bu linkte görebilirsiniz .

(link)

• FİYAT : 500 YTL
  • Satma nedenim daha farklı bir model bisiklete gönlümü kaptırmış olmam yoksa canavar gibi maşallah bisiklet :) İki bisiklet sahibi olmak istemiyorum. Bunu satmadan öbürünü almam
  • Pazarlık payı yoktur fiyat lütfen teklif etmeyin arkadaşlar . Acil para sıkışıklılığım yok. Acil satma isteğim yok. Zaten aktif kullandığım ve memnun olduğum bir bisiklettir kendisi.
  • Kadro XL dir yani uzun boylu olmayan arkadaşların kullanmaları apışaraları açısından tehlike arzedebilir :D
  • Başka resim koymuyorum çünkü yukarda verdiğim linkte bisiklet doğuş anı ve birsürü resim var.
  • Garantisi tabiiki devam ediyor. Birkere ne düşme ne de devrilme olmadı . Kızım gibi bakıyorum valla bisikletime .
  • Yukarıdaki resimde selenin altında görülen bisiklet kilidini de veriyorum oraya monte ettim cuk oturdu sökmenin alemi yok . (Onguard Doberman 5 yedek anahtarlı 185cm-8mm çelik ) Gidonda zil de taktım :D
  • Lütfen MSN falan istemeyin çünkü zaten çok az kullanıyorum onu da arklarımla .
  • Telefonlarım : 0532 703 13 24 ( Turkcell) ve 0552 703 13 24 (Avea) istanbul acıbadem de oturuyorum . Acıbadem de bisikleti görebilirsiniz.

Scudo

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet ile ilgileniyorum.
Belirttiğiniz numaralardan size dönceğim.

Gökhan