Pentag(on) Strike

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
50 yıl sonra çözülebilecek bir olay. Tabiki etkileri o zamana kadar yaşanmış ve bitmiş olacak. Ama bu görüntüler de de hatalar ve mantıksızlklar var o kesin. İki tarafta yalanlar söylüyor. Birisi daha güçlü olduğu için daha çok kabul görüyor ve yayılıyor. Yinede komplo teorilerinin abartılmaması lazım. İkiz kulelerden birisine tek bir uçak çarpsaydı da ABD dünya jandarmalığını yine ilan edebilirdi. Diğer saldırılara neden gerek duysunlar ki ?
Yaşlanmadan öğreniriz herhalde :)))))

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
hayır mesele bir fitil di bu fitil de kulelere uçakların çarpmasıydı fitil ateşlendi dikkat edin pentagon a çarpma olayını hep arka plana attılar aslında bu ikiz kulelerden daha dikkat çeken bir olaydı sebebi ise askeri bir yere yapılmış ve amerikanın askeri kalbine yapılmış bir saldırı ise demekki bir arka kapı var demektirki her isteyen pentagonu vurabilir yok böyle değilse korunuyorsa füzelerle kalkanlarla felan o zaman ortada kocaman bir yalan var filmi izleyin kesinlikle herşeyi anlatıyor

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Amerika nın kendi evinde pearl harbour ı saymazsak hiç saldırıya uğramamış olması bir rehavet getirmiş olabilir belki. Benim orta okul yıllarıma rastlar , tam hatırlayamıyorum ama alman bir gençti sanırım tek motorlu bir uçakla kızıl meydana inmişti. km lerce sovyet hava sahasında uçarak. hemde soğuk savaşın çok sert yaşandığı yıllarda. büyük olay olmuştu o yıllarda . esprileri yapılıyordu " rus radarları o kadar kötüymüş ki amerika rusya ya saldırmak için zeplin kullanacakmış falan diye " ;) neyse askeri kayıtlar çok açıklanmıyor elbette ama uçakların kaçırıldığını ve bir yerlere çarpacaklarını tespit etmiş olsalar bile düşürme kararı veremediklerini sanıyorum. hatta olay taze iken yapılan açıklama ve yorumlarda boş bir araziye düşen 4. uçağın ( 2 dünya ticaret merkezi, 1 pentagon, 1 tanesi de washingtona herhalde beyaz saraya giderken düşmüştü. yolcuların müdahale ettiği ve düşürdüğü söylendi sonradan ) düşmediği vurulduğuna dair yorumlar yapılmıştı.
Film bana çok şey ifade etmiyor. :eek: Amerikan kamuoyunun çok kolay kandırılamadığını sanıyorum. Yüzlercesi dolaşıyordu olay taze iken net te. İki tarafta bu konuda baya yetenekliydi hatta. Aynı filmin üzerine birileri uçak silüetleri ve ölçüm çizgileri, asla doğrulanamayacak alex jonhson vs. dedi ki diye tanıklıklar ekleyerek oraya bir uçağın çarptığını kanıtlamak için, en az bu görüntülerdeki kadar gerçekçi bir kurgu hazırlayabilir. ( hazırladı )
Bir 50 yıl geçsin bakalım, daha ne turlar yapalım, gezelim, ömrümüze ömürkatalım. ne de olsa "bisikletforum" burada konuşuruz o zaman daha sağlıklı olarak. :) :) :)
En azından , word de Q33ny ( güya çarpan uçağın numarası ve new york un baş harfleri ) yazıp, fontu wedding e getirince ikiz kuller uçak ve yahudi yıldızı çıkıyor, saldırı günü hiçbir yahudi işe gitmemiş fısıltıları ve Irakta nükleer silah olduğu yalanları ortaya çıktı.
İki tarafta , amerikan şahinleri ve amerika düşmanları yavaş yavaş soyuluyorlar portakal gibi , bakalım içinden ne çıkacak!