Adapazarından kimse yok mu ? 30 Temmuz Çarşamba: Bolu - Adapazarı

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Eskişehir - Nallıhan - Mudurnu - Abant - Bolu turunu biraz daha uzatarak dönüşü Bolu - Adapazarı - Bilecik - Eskişehir yolundan yapmak istiyorum.

30 Temmuz Çarşamba Boludan Adapazarına E5'ten pedallayacağım inşallah. 1 ya da 2 gün Adapazarında dinlenip Osmaniye, Bilecik ve Bozüyük üzerinden Eskişehir'e bir günde dönmeyi düşünüyorum.

Öncelikle Adapazarında konaklama sorunum var şu anda. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim. En azından uygun otel v.s. bilgisi olan varsa...

Bolu - Adapazarı yolunda katılacak Bolu'dan arkadaşlar olursa güzel olur. Ayrıca yine Adapazarı - Eskişehir arasında katılıma açığım...

Bolu'da misafirim. İnternete günde 1-2 kez bakabiliyorum.

Cepten ulaşabilirsiniz: 0505 300 80 77

Şimdiden Teşekkürler

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Rotayı biraz daha uzatarak ilk gün Pamukova'ya kadar pedallamaya çalışacağım. Mesafe 154 km. Boludan kkazim nickli Onur abi Adapazarına kadar eşlik edebilir. Başka katılmak isteyen olursa da bekleriz...

Pamukovada bir otel ayarladım. İkinci gün Eskişehir'e kadar devam edeceğim inşallah... 144 km. Bilecik ve Bozüyükten tanışmak, katılmak isteyen olursa buyursun

Yardımları için Önder abiye teşekkürler

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Vaktiniz varsa Düzce tarafını boşverin. :) Mudurnu, Göynük, Taraklı, Geyve yapın. 2 değil 3 günde gidersiniz ama daha bi cennet. ;)

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Barış Kılınç

Vaktim o kadar da yok. Zaten Bolu'ya gelirken Eskişehir - Laçin - Nallıhan - Mudurnu - Abant - Bolu yolunu geldim ;) Bahsini ettiğiniz diğer yolu da artık başka bahara :rolleyes:

Bu arada yola bugün yerine yarın yani 31 Temmuz Perşembe çıkıyoruz. Onur abinin yarın müsait olmasından dolayı bir gün daha Bolu'da kalıyorum.

Yok mu başka gelen :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bugün Bolu'dan Pamukova'ya pedalladım arkadaşlar. Bana Adapazarı'na kadar eşlik eden Onur abiye (kkazim) çok teşekkürler...

Yarın Pamukova - Bilecik - Bozüyük - Eskişehir inşallah...

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
Efrahim abi burdan karşılamak isterdim ama izin alamadım işte eger daha burda kalıcaksan mutlaka bi gezi düzenleyelim..

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Çok şükür sağ salim Eskişehir'e vardım. Selçuk sağolsun Bozüyük - Eskişehir arasında beni yalnız bırakmadı.

Yakında fotoğraflar ve anlatımı hazırlamaya çalışacağım.

Eskişehir - Nallıhan - Mudurnu - Abant - Bolu - Düzce - Adapazarı - Bilecik - Bozüyük - Eskişehir. Geniş bir daire çizmiş oldum. 4 gün yolda geçti. 561 km yol oldu. Gün mesafe rekorumu kırmış oldum 182. Neyse ayrıntılar yeni konuda inşallah...

@escudos

Teşekkürler Yasin. 1 Eylül'e kadar buradayım ancak bazı işlerimi fazlasıyla aksattım. İşlerimi toparlamam lazım. Yine de özellikle Pazarları yaparız birşeyler inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan