shimano vitesler

T

terry85

Misafir
Yeni başlayan birisi olarak, vites seviyeleri hakkında detaylı bilgiye nerden ulaşabilirim? yani Deore, Alivio, Acera...v.b. vites çeşitlerinin sıralamasıyla (kötüden iyiye ) ilgili bilgiye nerden ulaşabilirim? teşekkürler...

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Bize, bisikletinizi ne alanda kullanacağınızı söyleyin, biz de size, uygun olan grubu söyleyelim ;)

T

terry85

Misafir
@H.Okyay

suan için (genelde) sehir içinde (istanbul ) kullanmayı düsünüyorum ama ilerleyen zamanlarda ve gerektiğinde arazi ve toprak yolda da kullanbilecegim bir bisiklet arıyorum... Sürat yapabilmek de benim için oldukça önemli, hızlı kullanmayı seviyorum cünkü:rolleyes: ..

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
Bize, bisikletinizi ne alanda kullanacağınızı söyleyin, biz de size, uygun olan grubu söyleyelim

By atasözü :D

Tepki
0
sizlerden bir ricam var. shimanonun tüm vites sistemlerini en düşükten xtr'ye kadar kalite sıralamasını yapabilir mi biri bana?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Condor

Bu siralama degisti, Altus ve Acera bir oldu. LX, MTB serilerinden duserek biraz daha sehir bisikletlerine, "trekking" bisikletlerine kaydi. Yerine SLX geldi.

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
çift yönlü çekmeli we alttan çekmeli ön vitesler arasındaki farklar nedir??

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@Condor

hep söylerim. Matematik hayatın her yerinde var...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
performans ve hafiflik bakımından daha iyi ama arasında fiyat farkıda var tabiki ve araların da hidrolik frenli ve jant frenli olarak ikiye ayrılıyor bu da senin secimine kalmış camurdan cıkmam diyorsan tabiki hidrolik
yok ben alsfat takılırım dersen jant frenli set altabi fiiyat olarak daha düşük

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Parlakgül