Porsuk Barajı Gezısı !

Scudo

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
çok gelmek isterdim bülent abi ama bugün ankaraya gidiyorum ve bütün yaz boyunca orda olacam:( size iyi geziler

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
MTB-BİKE ve Başka bilmeyenler içinde faydalı olacaktır.

(link)

biraz yakın cıkartıyo link siz biraz uzaklastırırsanız net olarak tam nerede oldugunu gorebileceksiniz

Bu arada yarın olan bu iş için işallah bende gelebilirim

gelemezsemde Size ii eglenceler

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
ben ve arkadaşım gelmeye çalışıcaz bu arada kask takmak zorunlumu bizde kaska yokta ondan dedim

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
takmak zorunlu kaan abisi şaka şaka bende gelmeye çalışırım hem senınle görüşürüz ok

Tepki
66
Eğer kabul ederseniz bende gelmek isterim aksi takdirde şimdiden hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle...

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Kabul etmek ne demek? Bülent Abi'nin açtığı konuya bile onun adına cevap verebiliyorsam, bu ne kadar davetkar olduğumuzu gösteriyordur umarım:)

• Beğen
Tepkiler: Can Kandiyoti

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
bende gelmek isterim ama malum iş var hafta sonu düzenleseniz daha iyi olmazmı bu gezileri ?

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
@MTB-BiKE

bak ben sana anlatayım şimdi orman fidanlığının ilerisinde sol tarafa doğru yol kızılinler ,gökçekısık oradan gidiliyor tam ordan 27 km diyor porsuk barajına ama biz o yoldan mı gideceğiz bilmiyorum kaptan bülent abi :) yani tahmini kızılinler dönüşüne kadar da bi 5 km desek 32-35 km arası bişeydir gökçekısık a kadar çok fazla bayır yok ama sonrasını bilmiyorum

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Bülent Abi ben maalesef gelemiyorum. Abim banka işi çıkardı başıma:-(

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
bu kadar kişi gelmeyi planlıyordu ancak giden sadece ben,selçuk abi(bozukpara),can abi(ImovanY) ve hasan abi geldi.ama güzel bir gezi oldu.onları en çok yavaşlatan bendim herhalde:Dbu arada konuyu başlatıp,kendi gelmeyen Bülent abiye burdan selamlar....

• Beğen

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Hadi ya :(

Daha yeni okuyorum bu başlığı. Keşke önceden siteye girebilip okusaydım, ben de gelmek isterdim.

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@ImoVanY

aleyküm selam canım sizin gibi gençleri yollarda görmek isteriz biz tam olarak iyileşiyim ondan sonra görüşelim bu arada hiç te fena diildin ama ben o stabilize yoldan baraja nasıl indim hala hayret ediyorum :)

• Beğen