Korkunç kaza

mosertu

Üye
Tepki
15
Meksika'da her sene düzenleyen Bike Tour Matamoros-Playa yarışmasında korkunç bir kaza meydana geldi. Sarhoş bir sürücü yarışçılara eşlik eden polis arabasının yanından geçerek gruba çarptı. Kaza sonucu en az 2 kişi oldü(Newschannel 5'e göre 5 kişi öldü) 12 kişi yaralı, onlardan 10 kişi çok ağır.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Haber gercekten cok uzucu... Fotografa ise bir kac saniyeden daha fazla bakamadim.

Bu arada konuyu da uygun yere tasidim.

mosertu

Üye
Tepki
15
bu arada forumda bu haber daha önce bir arkadaşımız yazmıştı. onu görmemiştim. konuyu bile gezi ve organizasiyonlar bölümünde açmıştım.

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Felaket bir kaza olmuş :(

Ölenlerin yakınlarına Allah sabır versin.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bugun ki Die Bild gazetesinin arka sayfasinda yarim sayfa boyutunda bu haber vardi.

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.339
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Keşke resmi vermeseydiniz gerçekten bakılamayacak bir sahne :( :( İnanılmaz birşey. Yıllar önce bir yarışta grubumuzun içinden geçen bir "TIR" ı hatırlattı bana. Reflex olarak fermuar gibi ayrılmıştık :(

Bisiklet yarışı düzenlemek çok zor bir olaydır. Trafik görevlilerinin sorumlulukları çok büyüktür. Bütün dünyada trafik canavarları var ve bu iş hata affetmez!

Çok büyük geçmiş olsun, ölenlerin yakınlarına sabır dilemekten başka birşey denmiyor.

Speker

Aktif Üye
Tepki
190
Eskort polis aracınında ihmali çok büyük.

Maalesef görevini yapmamış.

TriXie

Üye
Tepki
57
geçen ben Posta gazetesinde okudum, inanamadım ya büyük geçmişler olsun

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
resimi gördğm biran dedim aha türkiyede oldu sonra yazıyı okuyunca meksikada oldugunu oğrendim gerçekten ayyaş herif gidecegi bilememiş

mekatronik

Aktif Üye
Tepki
30
acaba merak ediyorumda o araba pite nasıl girdi ve o şoföre ne gibi ceza verecekler

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@mekatronik

şöför cinayetten yargılanıcak arkadaşlar meksikada idam cezası mevcut direk idamı isteniyor muhtemelende elektirikli sandalyede son bulucak abinin yolu ama nedense hiç üzülmüyorum hak etti bence ölenler dışında yaralananlarında hayatlarını kaydırdı sporculuk kariyerleri biter muhtemelen çoğunun ...

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
ne dehşet bir kaza yaa.. çok üzücü..

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Trafıkte grup sürüşü yapıyorsanız , aman dıkkat .
Küçük bir ayna belkı de kazayı onleyecekti. (link)