!!elaziĞ Dan Bİr Hafta Sonu KaÇamak..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Tüm forum sakinlerine merhabalar,

Doğu Anadolunun Huzurlu ve Şirin bi o kadarda bisiklet kullanım oranı düşük şehri:eek: Gakkoşlar diyari:D Elazığ da geçen hafta sonu 3 kişi Sivrice ilçesine gidip geldik...buyrun fotoğraflar;

Toplam gidiş geliş 75 km yi buldu..zevki eğlenceli bir tur oldu..artık bu tur, grup olarak bir ilk olup devamı gelecektir:cool:

Yolda ki ilk molamız ve nar suyu içiyoruz:eek:
(link)
(link)

Grup üyelerimizi tanıştırayım..soldan sağa Erol Hoca ve Şahin..görünmeyen de benim:D
(link)

Şahin zorlu rampada geride kalmıyor ve ön sıraları zorluyor:p
(link)

Erol Hoca da şahinin hemen arkasında şu rampa bitsede biraz iniş yapsak dercesine mücadele ediyor:p
(link)

Rampa bitiyor ve inişe geçerken biraz mola verip diyabakıra mı gitsek diyerek gaza geliyoruz..ama tabi boş bi gaz oluyor(yaklaşık 150 km lik bi gaz):D...daha geriye dönücez...biz en iyisi sivriceye gidip bi cay içelim diyoruz:)
(link)

Ben de elimi tabelaya atıyorum..şu tabelayıda çok ağır yapmışlar...7005 aluminyumdan yapsalar üzerinide carbon kaplasalar fena olmaz mış diyerek..yola devam ediyorz:eek:
(link)

Ve işte Sivricenin ve Elazığın en güzel manzaralarından..sivrice gölü ...havalar ısınınca buralar cıvıl cıvıl olmaktadır....yolun yorgunluğu 5 dakikada gidiverdi..şimdi işin yoksa geriye dön bi de:(
(link)
(link)

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Ayaklarınıza sağlık arkadaşlar.Eee dostum, nerde resimlerin devamı? Hesapta memkeletim olacak Sivrice :D Hem sayenizde görmüş olurum.Nerde resimler? :04:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@H.Okyay

net yavaş image shake bekletiyor..sabret kardeş:D

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Güzel fotoğraflar için teşekkürler,göl de güzelmiş :)
Turlarınızın devamlı olmasını dilerim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Forumda konu açarken 30 dakika sınırlamasının neden yapıldığını hala anlayabilmiş değilim..birisi açıklarsa sevinirim:mad: zaten net yavaş..zamanla yarışmak zorunda kalıyoruz...konu bölünüyor:s

Bu da son kare olsun..
(link)

Hepimizin ayağına sağlık diyelim...bir başka tur da görüşmek üzere hoşçakalın..Bizden ayrılmayın

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
offf be gunay abı amma yakısıklı cıkmıssın kim tutar sizi elazığı feth etmissiniz sizin sayanızde elazıg vatandaşları iki üç bisikletci görüyolar sizde olmasanız ne yaparlar kim bilir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@ncok

cidden yakışıklı çıkmışım yaw:D
asıl sorunda o bişey yapmazlar...bisikletten gibi bir makinadan habersiz hayatlarını sürdürürler ..belki öbür dünyada beni görürlerse anlarlar o zaman..keşke sana takılsaydık da boş beleş işlerle uğraşmasaydık!!...

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
buradan teberusa duyrulur, sivrice tamam. sırada harput kalesi, sonra keban var. :)

• Beğen
Tepkiler: Serdar TEBER

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@e_komz

:D :D Zaten başlığı görür gürmez atladım topiğin içine. Tebrikler ve teşekkürler. Ne güzel bir gezi olmuş. Ayaklarınıza sağlık. Bisikletlerin hakkını veriyorsunuz. Resimler de çok güzel. Harput resimlerinizi de heyecanla bekleyeceğim. Uzaklarda da olsanız kalplerimiz sizlerle

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@Teberus

o kadar uzak kalmayın..atlayın bisiklete gelin;)

Tepki
54
oooo süper gezi olmuş kardeşim :D :D devamıda gelecekmiş belki bende ıspartadan katılırım tura :eek: :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@pirate07

katıl katıl...tüm bisiklet forum katılsın..yerimiz bol ..yollar geniş, hepimizi kaldırır:D

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@günay

Geçen sene bu daveti alsaydım, arabaya atlar iki saaatte gelirdim, çünkü Diyarbakır'daydım. Ama şu anda Ankara'dan gelmem zor. Hele bisikletle bir ay sürer herhalde gelmem:D . Umarım bir gün bir yerlerde hep beraber pedallarız

• Beğen
Tepkiler: e_komz

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
mesajın bu kadar çabuk yerine ulaşacağını tahmin etmedim teberus. sen istersinde biz seni mi kıracaz. emin ol bundan sonraki resimler daha güzel olacak.

• Beğen
Tepkiler: Serdar TEBER

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Gunay elazığda yokmu bisikletci diye çok haykırdın, bunu çok iyi biliyorum ama uğraşmaların sonuç vermiş artık bundan sonra sık sık gezilerinizi bekliyorum.
Senin adınada çok sevindiğimi belirtmek istiyorum.

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
arkadaşlar gerçektende güzel bir gezi oldu, bu güzel geziyi sizlerle paylaşmaktan mutlu olduk. ben ilk defa bisikletle 75 km yol yaptım, fotograflardan anlaşılıyor ben(siyah gözlüklü) geriden takip ediyorum bu arkadaşları. ikiside genç, dinamik bisikletçiler. özellikle günay ben yorgunluktan düşmek üzereyken bile hareket yapacak kadar enerjikti. bu duruma imrendim tabi birazda gaza geldim. bisikleti hafifletemeyecem ama kendim biraz hafiflerim, birazda antrenman yaparım diye en azından zihinsel olarak çalışmalara başladım.
herkese bol pedallı günler...

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@pırtık

evet gerçekten herşey çok güzel ama ne yalan söyleyeyim yol kenarında ki hav havlar(bekçi köpekleri)hem beni korkuttu hemde geziye ayrı bir zevk kattı

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Merhabalar.Gerçekten çok güzel bir gezi olmuş.Elazığ güzel bir il.Aynı zaman da çevresinde gezilecekte çok yeri bulunuyor.Ama oteliniz(Akgün Otel) hem manzara hem de slogan olarak çok güzel bir otel.(Doğunun Lüksü) Yeni paylaşımlarınızı heyecanla bekliyoruz.Kolay gelsin.