Başvurular Açıldı -16-19 Mayıs 1. Ege Üniversitesi Bisiklet Festivali

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
İşte beklenen festival!
16-19 Mayıs 2008 tarihlerinde Ege Üniversitesi'nin desteği ile Türkiye'de bir ilk olacak Bisiklet Festivali'ni gerçekleştiriyoruz. Tüm bisiklet kullanıcıları için bir buluşma platformu olacak bu festivale katılım için hiçbir sınırlama yok. Çocuğunu kapıp gelen ebeveynler, geçiyordum uğradım diyenler, gençler ve kendini hep genç hissedenler hepiniz festivalimize davetlisiniz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Not: Kayıtlarımız çok yakın bir zamanda başlayacak ve yine buradan sizlere duyurulacaktır.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Çok hoş bir haber bu Derya. Peki hemen bir soru :)

Uzak illerden gelenler için konaklama anlamında bir yardımınız olabilir mi?

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Halil iyi hatırlattın, teşekkürler. Konaklama çadırlarda yapılacak. Kampüs içinde duş tuvalet imkanlarının da bulunduğu bir kamp alanı ayarladık ;)

Güvenlik konusu ise zaten sorun değil çünkü kampüsün güvenlik tedbirleri en üst seviyede olacak.

Bunun dışında extrem bisiklet kullanıcıları yani yerinde duramayanlar için de küçük bir sürprizimiz olacak. Çok yakında duyurusunu yapacağız.

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
guzel dusunulmus ayarlanmıs bı organızasyon oldugu her sekılde goruluoyor.tebrıkler boyle bı senlık duzenledıgınız ıcın.orda olup katılmayı cok ısterdım...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@derya.yildirim

:) Ne güzel haberler bunlar Derya! Hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz...

acsnake

Üye
Tepki
46
Yapmaya calistiginiz etkinlige bir bisiklet kullanicisi olarak cok ama cok sevindim.

İzmir disindaki illere ulasmayi nasil hedefliyorsunuz bilmiyorum ama el ilanlari ve mekan ici afisleri basildiginda istanbulda bu konuda size yardimci olabilirim.

Aklima gelen ilk sey bu eger istanbulda bunuda yapmayi dusunmustuk yardimci olabilirmisin derseniz elimden gelen birsey olursa seve seve yaparim.

Eminim bisikletciler ve insanlarin eglenmeye gittigi cafe bar vb yerlerde bu afislerin gorunmesi cok hos olacak.

Sokak afislemeside yaparim fakat bunun icin bir izine ihtiyac var izinsiz yapilan afisleme toplulugunaza zarar verebilir (maddi cezalar) buyuzden mekan ici ve el ilani yeterli olabilir izmir disindaki iller icin.

Sokaklara afis izinsiz yapistirilamiyor ama sticker icin hic bir sorun yok sticker de uretilip illere dagitilabilir.

Tekrar bildiririmki istanbul icin elimden geleni yapmaya calisirim.

ozgurtex

Aktif Üye
Tepki
284
Teşekkürler Murat Bey.
Bizlerde birkaç gündür (link) için yoğunlaştık. Çanakkale'den döndükten sonra festival içeriği ve kampus duzenlemesi çalışmalarımıza hız vereceğiz.
Tüm etkinlik alanları ve içerikleri kesinleşmeye başladığı zaman eminim ki bizim kadar İzmir dışından katılım sağlayacak hatta katılamayacak bisikletliler de elinden geleni yapacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: cruphasulie

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Hala eksiklerinizi tamamlamadınız mı?!...Geri sayım başladı. Başvurular açılmak üzere ;)

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
muhteşem bir eğlence,örnek bir etkinlik olacağı kesin. Derya Hanım sizi ve arkadaşlarınızı şimdiden kutluyorum. Mayıs ın 16 yada 17 sinde İzmir de olacak şekilde Çanakkaleden İzmir e tur planımız var, bu haber bizi çok sevindirdi. İZMİRe gelip etkinliğinize katılabilmek ve sizlerle tanışmak umuduyla...İTÜ bisikletten selamlar...

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Festivale katılacak kişilerden davetiye talebi olanların, davetiyenin hangi kurum dikkatine gönderileceğini, gönderilecek fax numarasını ve gerekli ekstra bilgi varsa bunları zderya.yildirim@gmail.com adresine göndermelerini rica ediyoruz.

Özellikle üniversitelere bağlı topluluklara duyurudur!

Katıldığınız etkinlikler için S. K. S. Daire Başkanlıkları'nıza talepte bulunduğunuzda, sizlerin yol masraflarınızı ve günlük harcama bedeliniz olan harcırahlarınızı ödemektedirler. Gönderilecek davetiyeler ile, S. K. S. D. B.'ndan talep edeceğiniz ulaşım masraflarının ve harcırahlarının olurunun çıkma süreci hızlanacaktır.

Sevgilerle.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Çok guzel bır etkınlık bu, keske ben de gelebılsem ama cok zor, o tarıhlerde 19 Mayıs töreni için provalar yoğun olacak, artık baska zamana :) kazasız belasız alnınızın akıyla ısın ıcınden cıkm anız dılegıyle, kalbım sızınle olacak...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Bisiklet adına yapılan bu tür organizasyonları duyunca çok mutlu oluyorum. Çok güzel bir organizasyon olacağa benziyor. Katılmayı çok isterim. İmkansız demiyorum çünkü her an herşey olabilir.

Başarılar dilerim şimdiden.

Sevgiler...

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@derya.yildirim

Harıch alabilmek için üniversitemizde bir resmi bisiklet topluluğunun olması mı gerekiyor?

Eğer öyle ise bisiklet topluluğu olması şartmı? Başka bir topluluk altında gelebilirmiyiz?