RST Megaan'da Boşluk

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Merhabalar arkadaşlar,dün RST Megaan marka maşamı taktım ve kendime göre hava ayarını yaptırdıktan sonra yola çıktım. Maşa gerek hafifliği,rijitliği gerekse de çalışmasıyla çok çok düzel bir maşa fakat gelin görün ki 1-2mm boşluk var. Giderken hiçbir şey hissedilmiyor ama durduğum yerde ön frene basıp bisikleti ileri-geri yaptığımda boşluk görülüyor. Sizce bu sorun olur mu veya ilerde daha da fazla artıp sorun yaratır mı? Bu maşayı kullanan arkadaşlarda böyle bir sorun varmı,veya bu maşayı kullanması şart değil tüm maşalarda ufak da olsa boşluk olur mu her zaman? Cevap yazan arkadaşlara şimdiden minnettarım...

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Boşluğun maşadan olduğu kesin mi peki?

Furş yatağı, fren bacakları, balatalar?

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Halil'e katılıyorum bende çok çok küçük bi boşluk fark etmiştim kendi maşamda daha sonra dikkatle incelediğimde fren bacaklarımda çok küçük bir boşluk olduğunu anlamıştım oldukça rahatsız edici ama hala bir çözüm bulmuş değilim bende..

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Baktım,kesinlikle ve kesinlikle furş yatağından veya fren bacaklarından değil oynama. Şu an ufak da olsa ileride artıp tadımı kaçıracağından korkuyorum...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Burda birisi megan kulanıyodu. Maşanın boşuğu ile ilgili bi problemi yoktu sanırım ama maşanın kalas gibi olduğunu söylüyodu .

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Arkadaşlar,şimdi de maşanın hava kaçırdığını farkettim ve ayrıca sıfır diye aldığımız maşanın büyük bir ihtimalle içi açılmış. Garip olan şu ki hiç bir bisiklete takılmayan bir amortisörün içi neden açılsın? İade edicem artık...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
eğer iade imkanınız varsa verip ve fiyatıda yakınsa yerine axon S-rl alabilirsiniz.. Emin olun megaandan daha sağlam ;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@borab

ne güzel işte :)