Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası!

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar

Delta Bisiklet'ten bir ilk daha.....Yeni bir kampanya başlattık.

ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR KAMPANYASI!!!

Bu kampanyada eski bisikletinizi alıyoruz ve size yenisini veriyoruz. Bisikletinizin ederi düşülüyor ve yenisi veriliyor. Bisikletleriniz hakeder bedeli ile alınıyor.

Hangi marka bisikletiniz olursa olsun KAMPANYA DAHİLİNDEDİR

Ayrıntı için Lütfen: 0216 450 66 30 nolu telefonu arayınız.

Yada delta@deltabisilet.com adresine mail atınız.

Bisikletinizin

Markası
Modeli
Yılı
Hasarı

önemli olan noktalardır.

Teşekkürler.

BU KAMPANYA İÇİN HİÇ BİR ŞART YOKTUR :)

Delta Bisiklet

Bağdat Cad no:13-1 (yeni numaraya göre 9-A)
Kızıltoprak Kadıkoy İSTANBUL

KAMPANYAMIZ DEPOMUZDAKİ YER İLE SINIRLIDIR :):)

Scudo

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
(link)

buradaki bisikletim sizce ne kadar eder sizde degiştirmeyi dusunsem modelinden tam emin degilim vurugu yoktur

saygılar

cvb ı ozelden atarsanız sevinirim konu kırlenmemiş olur:D

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bisikletinize baktım. siz bir model seçin ki ben de fiyatlandırırken ona göre değerlendireyim. Böylece daha mantıklı olur...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Eski Bisikletinizin fiyatlandırılması çok basittir. Örneğin bisikletinizin yenisi 290 YTL Biz onu 210 YTL sayıyoruz. Tabi bu arada bisikletinizin iyi durumda olması gerekiyor. Yani kısaca bisikletinizi gerçekten iyi fiyata sayıyoruz.

Bayinin almış olduğu fiyatta sizin bisikletiniz sayılıyor. Bu da demek oluyorki ben istesem sizden aldığım ikinci el fiyatına zaten sıfırını alıyorum

BU DA KAMPANYANIN NE DERECE CİDDİ OLDUĞUNU GÖSTERİR.

Kampanyamız Depodaki Yer İle Sınırlıdır :) :) :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Vallahi helal olsun :) Hayatımda böyle şey (bisiklette tabi ki beyaz eşyada değil :D) görmedim duymadım... Bisikletini değiştirmek isteyenlere müthiş bir fırsat.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
city bike yada trekking alıyor musunuz? sadece aynakol arızası var boya filan yeni fotolarını mail adresinize atabilirim istersen ulaş abi

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Bisiklet ne olursa olsun markası ne olursa olsun farketmez Hatta buna çocuk bisikletleri de dahil. Yani diyorum yaa arkadaşlar bu kampanya gerçekten öyle lafla bir kampanya değil. Harbi harbi bir kampanya..

Herkese büyük bir fırsat verdik. Değerlendirebilen değerlendirsin. Biz zararına bisiklet vermeyi göze alıyoruz. Amacımız alamayan elindekini değerlendiremeyen değerlendirsin ve yenisini alsın.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bu kampanya depomuzdaki bos yerlerin dolmasına kadar geçerlidir :) Çok fazla süreceğini sanmıyorum. Dediğim gibi biz maliyetinin altında bisiklet vermeyi gözden çıkarttık. Bu yüzden bir şey diyemiyorum...

Bu konuyu açtığımdan beri neredeyse onlarca mesaj ve mail aldım. Sorular hep aynı

- Benim Bisikletim bu ne sayarsınız...

Bakın Arkadaşlar ben bisiklet forum üyelerine destek olmak istiyorum bu yüzden benim daha verimli olmamı istiyorsanız kafanızda öncelikle tartın daha sonra ciddi düşünüyorsanız ben zaten her şekilde sizlere yardımcı olurum...

Önemli olan bir model beğenmeniz.

Sizden beklentim

Benim bisikletim bu durumu bu modeli bu vsss
Almak istedigim bisiklet bu şeklinde

Ben de size

sizin bisikletiniz xxx YTL
Bizim Bisiklet yyy YTL
Aradaki Fark zz YTL

Şeklinde olacaktır.

Bu arada akıllara gelen soru ve maillerden anladığım kadarıyla bir çok kişi şunu düşünüyor..

Peki diyelim ben bisikletimi verdim aradaki fark belli oldu ödeme seçeneği nasıl olacak :) en çok bu maili aldım...

Şim bu durumda ise yine yapabileceğim her türlü imkanı yapacağım ve mümkün olduğunca taksit sayısına bağlı vade farksız işlem yapılacaktır.

Sanırım Bayağı Bir detay vermiş oldum

artık bundan sonrası size ait :)

Hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar sizlere önemli bir konuyu daha dile getirmek istiyorum

Bana gelen Bir mesajı mesaj sahibinin izni doğrultusunda sizlerle paylaşıyor o şekilde cevap veriyorum...

İyi günler sayın Delta yetkilisi;

Ben bir bisiklet almak istiyorum. Fakat almak istediğim bisiklet biraz üst model bir bisiklet yaklaşık 1890 avro civarında. (Corratec Super Bow Team)

Benim şuanda kullandığım bisiklet bianchinin eski bir modeli. Elle tutulur bir yanı yok yani eski bir bisiklet ve fiyatı bana göre ancak 100-150 YTL eder. Zaten ben de o fiyatlara almıştım.

Şimdi bu kampanyayı duyunca merak ettim 1900 avro nereye hedi benimkisi nereye (taş catlasa 100 avro olsun) arada 1800 avro var. Ben 1800 Avroya mı alcam bu bisikleti.

Ciddi bir alıcıyım lütfen mesajıma cevap verin

Saygılarımla

F.Bilecen

Arkadaşlar yerinde bir mesaj olmuş en azından bana da ışık tuttu.

Tabiki hayır bu kampanya fitayları sabitlemez. Dedim ya almak isteyene gerçekten bisiklet verilecek yani yeni bisiklet sahibi yaptırılacaktır.

Şimdi biz bu mesaja cevap verelim siz nasıl olabildiğini düşünün...

Bisiklet modeli burada çok önemli hangi bisiklet seçilmiş bu en önemli noktadır. 1900 euroluk bir bisiklet alınmak isteniyor ve digeri hadi 100 euro sayıldı. Aradaki 1800 euro ne olacak burada da alım şekline bağlı olaraktan yine ekstra indirim yapılacaktır. Biz daha önc de belirttik gerçekten kesenin ağzını açtık.. Daha nasıl yeterince açık olunur bilmiyorum :)

Yine bir mailde şehir dışından gelmiş. Benim bisikleti görmeden nasıl fiyat vereceksiniz diye. Benim cevabım şu oldu siz vicdanınızla baş başa bırakıyorum. Olmadı bize resmini yollayın yeter... dedim... Sevgili Hakan kardeşim çok şaşırdı :)

Ayrıca çok önemli bir konuyu daha belirtmek istiyorum arkadaşlar.

Bir çoğunuz düşünüyorsunuzdur bu kadar eski bisikletle ne yapacak bunlar diye?

Hemen cevaplayayım. Diyelim mevzusu geçen biraz önceki bianchiyi aldık. Yine forumda bir bölüm açıp aldığımız bisikletleri gerçekten ihtiyacı olan kişilere ücretsiz olarak vereceğiz. Çok üst model olan bisikletleri ise aldığımız fiyatın çok çok altında yine ihtiyacı olan arkadaşlara verip onları bisiklet sahibi yapacağız...

Farklı sorular varsa lütfen çekinmeden bana yazın..

Teşekkürler

ulaş

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
abi tebrik ederim ne diim.çok ii bi hedef umarım hedefinize ulaşırsınız;)

ama şunu bilin xtc mi vermem :D

• Beğen

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Gerçekten çok güzel bir kampanya keşke şu anda almaya müsait olsam..

Böyle bir kampanya yaza doğru da yapın kaçıranlar için

sevgilerle

• Beğen

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
ulaş bey on numara bir kampanya.. ihtiyacı olan arkadaşların kaçırmamasını belirtelim..
bu güzel kampanyaya hem fikir hemde aksiyon olarak katılım sağlayan her kademedeki çalışanlarınıza da tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunalım..
teşekkürler..

• Beğen

MaDDoX

Üye
Tepki
32
gerçekten güzelmiş.. uygun bir model seçmeliyim önce :D

tüh ya.. sitede bakım var galiba.. :( hay benim şansıma... neyse yarın tekrar denerim..:rolleyes:

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Gerçekten bomba bir kampanya.

Bu arada bisikleti olmayıp da bisiklet almak isteyenler nasıl yararlanacak diye düşünürseniz bu kampanyadan. Bence komşusunun bisikletini kapsın getirsin :) şaka bir yana tabiki o kişilere de düşündüğümüz çözümler var. Ciddi indirimler ve taksit seçenekleri sizi bekliyor.

Biliyorsunuz het yıl bu aylarda ciddi kampanyalar yapıyoruz . Bana göre en büyük olanı bu oldu. Çünkü çok daha kapsamlı ve herkese hitap ediyor....

Görüşmek üzere

saygılar

• Beğen
Tepkiler: d.berkay ve Nau04