Efem çukuru Limontepe

gezgin35

Aktif Üye
Tepki
134
İzmir'in en zorlu parkurlarından birirsi olan, EFEM ÇUKURU - LİMONTEPE turunu İzmir'in sağlam pedal ekibi ile yapmanın zevki bir başlka oluyor.
Ekip arasında ki uyum ve anlaşma kelimeler ile anlatılamaz. Tam bir ahenk ve dayanışma başka söze gerek yok.

Menderes'te ilk kahvaltı molası
(link)
(link)

Ege'nin ilk Organik ürün yetiştiren Köylerinden birisi olan Efem Çukuru köy kahvesinde yorgunluğumuzu atıyoruz.
(link)

Başınızı çevirdiğiniz her yerde bu manzaları görüyorsunuz. Bu yeşillere kıyan eller kırılırsın diyorum,söyliyecek başka söz bulamıyorum.
(link)
(link)

Ateş yakarak Ormana zarar vermekten korktuğumuz için , sucukları pişirmeden Göktürk'ün hazırladığı ekmek arasında afiyetle yiyoruz.
(link)

Ekip turu bitirmenin gayretiyle basıyor pedallara.
(link)

İzmir Körfezi Ayaklarımızın altında
(link)

Murat arkadaişımız küçük bir kaza atlattı, Kask aksesuvar olarak taşınmadığını bir kez daha ispat etti. İlk müdahale Hasan Hakan Koç arkadaşımız tarafında yapılıyor.
(link)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Soneryen mesajını sildim.
Haklısın resimleri görünür hale getirmişsin, ancak görünür hale gelen resimler o kadar büyük ki sayfanın görünürlüğü yok olmuş :)
Bu şekilde bir rahatsızlık duyduğunda, aynı mesajı tekrar göndermek yerine bölüm moderatörlerine durumu bildiren bir özel mesaj atarsan, daha verimli bir çözüm bulunur ;).

necod

Daimi Üye
Tepki
180
güzel bir tur olmuş devamlarını bekleriz katlan arkadaşlara ve paylaşımınıza teşekürler

• Beğen
Tepkiler: Özgür!

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
tur çoook güzel olmuuuş....
bu hafta katılamadım
2 aydan beri ilk kez bir haftasonu bisiklete binememenin eksikliğini yaşıyorum bugün..pazar günü hep aklımdaydınız.. fotoğraflardan görüyorum ki gerçekleştirdiğiniz tur da çok keyifli olmuş...
katılamadığım turun fotoğraflarını görünce sanki katıldığım turlardan daha zevkli geçmiş gibi geldi bir an..çok üzüldüm..:( :) ama sanırım istemsiz şekilde, her katılamadığımda böyle hissedicem gibi :) :D
fotoğraflar için teşekkürler...
haftaya inşallah bir aksilik çıkmaz da, Alpay abi ve ben de katılırız, hepberaber güzel bir tur gerçekleştiririz.
bir daha ki turda görüşmek üzere hoşçakalın..:)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Sevgili arkadaşlarım güzel bir gün geçirdik diyebilirim, Günün en güzel yanı semih ve murat' la tanışmak oldu .. eve döndüğümde 145 km yol yapmışım farkında değilim .. Ekip biraz sıcağa kaldı ama.. yine sorunsuz çıktık. Bir tek Sevgili murat limontepeden inişten hızla giderken saate bir bakayım demesiyle birlikte asvattla buluşması bir oldu:( Allah tan kask ı vardı ufak tefek sıyrıklarla ucuz atlattı. herşeyde bir hayır vardır . 50 mt ileride aynı şeyi yapsaydı refüje veya onu ötesindeki uçuruma gitmemesi için hiç bir neden yoktu. Çok şanslıymış..

Ekibi bu turda biraz daha güçlendirdik Semih ve Atillayı da sağlam pedal yaptık. Sevili Murat gerçekten çok çok iyi bir pedal, en fazla az bir iki haftası var sağlam pedal olmaya, inşallah onu tekrar enkısa zaman da aramızda görmek istiyoruz. o da şimdilik bizim iki tane aşamamız olan sağlam karakter kısmından % 100 le geçti bir iki hafta içerisinde inşallah aslan Muratcım da sağlam pedal olacak ..

Ekip yine eksikti malesef Deniz' imizin şansızlığı devam ediyor Alpay, Anıl, Yavuz, Şener,Kutlu senelik mazaret izinlerini kullandılar :)

Bu hafta tur yok dostlarım çünkü inşallah hepberber yarışlarda yarışcı dostlarımıza hafta sonu destek olacağız :)

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
İzmir'li dostlar merhaba,

Murat arkadaşımızın talihsiz kazası dışında:( çok güzel zevkli bir tur yapmışsınız.Paylaşımınız ve güzel fotoğraflar için teşekkür ederim.Murat arkadaşıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

• Beğen
Tepkiler: semihcelikoglu

afinit

Üye
Tepki
4
atilla abi öncelikle fotoğraflar için çok teşekkürler sizler gibi insanlarla tanışmak beni gerçekten mutlu etti ve benim gibi bisiklet binmeye yeni başlıyan arkadaşlara vermiş olduğunuz destek ve yardımlardan dolayı ayrıca hepinize tek tek teşekkür ederim

whistler

Üye
Tepki
54
kazayı geçiren arkadaşımıza büyük geçmiş olsun. kask + eldiven kombosu bu tarz düşüşlerde paha biçilemez oluyorlar.

ekibin "orman hatrına", çiğ sucuk yemesi de güzelmiş ;) yalnız dikkat edin, kurt yapar derler, ben uyarımda ;)

paylaşım için tşkler.

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
güzel bi tur gerçekleştirmişsiniz. murat arkadaşımada geçmiş olsun . hasan abinin anlattıklarına göre ucuz atlatmış gerçekten. kask - eldiven şart...

daha çok foto isteriz. :)