İzmir-24-07-2007 Gece Turu

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Çok güzel bir gece turu olmuş güzel fotoğraflarınız ve paylaşım için teşekkür ederim.En yakışıklı bisikletçi Ata Hakan'ın yanaklarından bende öpüyorum...

Scudo

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
valla açıkçası dün foruma 24.07 gece turu mailini atarken hiç bu kadar talep beklememiştim doğrusu. tek kişi gitmeyi düşünürken 9 kişilik müthiş bir ekiple gittik. Çok zevkliydi. Bu hafta içi gece turunu tekrarlama gazındayım felaket. :D 27.07 gece turu olarak foruma yeni başlık açasım var..:)
Hakan abi fotoğraf paylaşımın için teşekkürler, çok güzel çıkmış hepsi.
arşivime kopyaladım.
Ufaklığa diyeceğim bişi yok zaten, yol boyunca beni bitirdi:) ,çok şirindi.
En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle..

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
Hakan abi resimler çok güzel gerçekten de baktımda her fotoda elimde bi şeylerle uğraşıyorum. biraz tedbirsizmiyim ne yoksa :) sizleri tanıdığıma gerçekten çok sevindim. bundan sonra yine beraber çeviririz inşallah. en kısa zamanda görüşmek üzere..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@psychedelic68

Çok güzel olur açıkçası ben dünden sonra kesin heryanım agrır diyordum.Ama gayet iyi hissediyorum.Bir aksilik olmazsa 27.7 ye katılırız gibi.
Evet oglum mükemmeldi dedi ki eve gelince yarın aksam tekrar gidelim :)
Güzel tur için tekrar tskler Anil ve yol destegin için de sen ve Alpaya tskler.Tüm katilan arkadaslar mükemmeldi.Tekrar görüsmek umuduyla

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Merhabalar!Ufaklıkla turunuz süper olmuş.Allah bağışlasın.Benimde -ellerinizden öper- 3.5 yaşında bir oğlum var.Ata'nın oturduğu taşıyıcı çok güzelmiş.Daha önce Delta bisiklette görmüştüm.Sağlam olup olmadığı konusunda şüphelerim vardı.Sayenizde bu soru kafamdan silindi.Tekrarlıyorum;süper bir gezi,süper bir ekip,İzmir'in imbatında harika bir tur...Saygılarımla.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@evrenolb

Walla bizim oglanın pek hoşuna gitti.Sabırsızlıkla bekliyor nasıl tutacağım onu cumaya kadar bilemiyorum.Emin olun prenses de bayılacaktır.Onlar aileleriyle yetişkin bir birey gibi birşeyler paylaşmaktan büyük keyif alıyor.Ben oglumda onu gözlemledim :)

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Gezi buru işte...Süper bir gezi yapmışsınız tebrikler herkese.Katılım güzel,gecenin onur konuğu Ata'da maaşallah çok güzel.Bir sonraki tura umarım katılabilirim.Görüşmek üzere...

Bir önceki İzmir akşam turumuzda keşke sevgili Hakan abi Aylin hanım ve Ata'da katılabilseydi.Çok zevkli bir turdu o akşamda ama Hakan abi ve ailesi olduğunda neşe 2 katına çıkardı eminim.En yakın zamanda görüşmek üzere.;)
İyi geceler

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Her zamanki gibi, muhteşem bir İzmir gecesinde Koç Ailesi ve İzmirli dostlar bize körfez serinliği yaşattılar, özledim İzmir'i valla... Katılanların ve paylaşanların canına sağlık...

• Beğen
Tepkiler: sniper

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
@xcangel

Aylin Hanım,

Yanılmıyorsam sizin de bir prensesiniz var ben onu kastetmiştim. Bizim oğlanla biz de bayağı dolaşırdık, kızımızla yanılmıyorsam birkere binebildik hemen büyüverdi koltuğa sığacağını sanmıyorum o yüzden binmesini öğretmeye çalışıyorum ama pek nazlı.

Bulent

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@evrenolb

:D Ok.Anladım.Mesajınız beni eskilere götürüverdi.Annemlerde bisiklete bineyim diye seleye en sevdigim oyuncak bebegimi oturtmuşlardı.Sözüm ona ben bebegimi gezdiriyordum bisikletle :) Bu da bir yöntem küçük bir kız çocuguna cazip gelmesi için.Bizim prenses biraz üsengeç ne yaptıysak olmadı.İçten gelen birsey bu sanırım.Umarım sizin prenses bir spor dalında ilerler

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
:D @evrenolb

(link)
(link)

bülentcim bizim elemanlar resimdeki gibiler .. İdil biraz isteksiz ne yaptıysak olmuyor o yüzeden tank gibi sacano su var. Daha hafif bisiklet toplayalım mı?.. kızım diyorum çok da anlayışlıdır... yok babacığım ben binmem boşuna masraf olmasın diyor.. her defasında yok yok ben gelmem siz gidin....:( i tercih ediyor malesef . Ata Hakan ise biraz farklı yarında gidelim hadi koşalım hadi bisklete binelim hadi basket yaplaım diyor ..

Biraz içelerinden gelecek herhalde zorlayınca bu seferde sıkıntı oluyor ....:) :)
İdil bu sene biraz dah istekli ama asla iyi bir sporcu olacak hırsı va azmi yok malesef. zoru gördümü pes ediyor ..

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hakan abi Atanın birde ablasımı var?? yeni öğrendim :)

• Beğen
Tepkiler: sniper

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@oxsy

Evet oksalcım çok harika bir kızım var.. çok yetenekli - ama zoru sevmiyor-- malesef bu konuda ağacın dibine düşememiş .:(

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
Hakan'cım,

Harikalar...

Prensesler biraz öyle oluyor herhalde. Oğlan yüzme takımında kızım ise "havuzda yarışılır mı hiç çok tehlikeli" diyor anla artık.

Bizim oğlanın da küçük kadro bir Salcanosu var artık sele borusu yetişmiyor o da benim eski ART725e terfi etti sonbahardaki duruma göre benim aklımda ama onun istemesini bekliyorum ben alınca kıymeti olmuyor.

(link)
Geçen seneki hali

İstanbul'dan sevgiler
Bulent

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
Hakan'cım

bu arada, forumdaki eski avatarında kızının küçüklük resmi vardı herhalde baba/kız ne güzel görünüyorlar demiştim artık genç kız olmuş

Ailece mutlulukar size
Bulent

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
yaaa süper olmuş...
ama ben kimin kim olduğunu bilmiyorum... sadece hakan abiyi ve oğlunu seçtim fotolardan.... :) aylin hanımıda seçmem zor olmadı tüm fotolarda ben burdayım diye parlıyodu...:):):)
topitop şekerli arkadaşlarda çok hoş çıkmışlar....
hepinize teşekkür güzel bi ambiyans olmuş....

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç