[ANKARA] 22.06.2014 Eymir / Alternatif Rota

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Merhabalar;

Forumdan birkaç kişi ile görüştüm, yarın (22.06.2014) Eymir taraflarına gitmeyi düşünüyoruz. Katılmak isteyen ya da "Yeni bir hedef belirleyelim, Eymir'den başka yere gidelim." diyen Ankaralılar varsa bu konu üzerinden haberleşelim.

Ana toplanma yeri: Antares AVM önü
Başka ilçelerden katılacak olursa Sıhhıye, Kızılay, Kurtuluş, Or-An gibi başka buluşma noktaları ayarlanabilir.

ROTA: Kolej Kavşağı başlangıç noktası olarak ayarlanmıştır. Katılmak isteyen arkadaşlarla orada buluşabiliriz. (link)

Scudo

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Yarın bir aksilik olmazsa ben de varım. Eğer Oran, Çankaya Birlik civarından gelmek isteyen olursa bir buluşma noktası ayarlayabiliriz

Biraz Ankarayı canlandıralım forumda :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Aytuğ Şenoğlu

Ankara'dakilerin sesi çıkmıyor hiç. Gruplara katılmadan turlamak isteyen yok demek ki. :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın BGB de aynı noktaya tur düzenliyor katılmayı düşünebilirsiniz :)

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Ödevimi bitirebilirsem bu gece,yarın Kızılcahamam'a doğru uzanırım,yalnız biraz hızlı bir tur olur baştan söyleyim:) Bitiremezsem şehir içi 50 60 km takılırız artık.
Bgb ile gitmek için 8:45 de güvenparka gidebilirsiniz.Vadiden geçecekler Eymire

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Emin değilim ama yarın ki güzergah bu olacak galiba. Sercan bir bakabilir misin ?
(link)

Ben doğukent üzerinden katılırım böyle olursa

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Şu anda doğukent üzerinden geçiş olduğundan emin olamadım :D

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Aytuğ Şenoğlu

Aytuğ ilk mesajı düzenledim, rotayı oradan paylaştım. Bir göz at, sana uygun olan yerde buluşup yolumuza devam edelim.

https://i.hizliresim.com/XWmMOO.jpg

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Ben sizi tersten karşılarım o zaman. Eymir yolundan aşağı inerim...

O yol nasıl iyi mi vadi yoluna hiç inmedim, yol bisikleti ile sıkıntı olmaz herhalde ?

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Aytuğ Şenoğlu

Tamamdır. Sabah sen sınavdan çıktıktan sonra ben telefon açarım sana, detaylandırır ve son haline getiririz.

• Beğen
Tepkiler: Aytuğ Ş.
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar bende katilmak istiyorum. Gidecegimiz yer kesinlestimi. Saat kacta nerde ne zaman bulusacagiz.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@taha yurduseven

Tabi. Rotayı ilk mesajda paylaştım. Saat 13:30'da ben ve Korhan Abi Antares'ten yola çıkacağız. Oradan göl tarafında Aytuğ ile buluşup yola devam edeceğiz. Sizin için en uygun yer neresiyse orada sizle buluşalım biz.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Ankaraya yeni tasindim tam bilmiyorum emekte oturuyorum en uygun yer neresi olur sizce

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@taha yurduseven

Emek'te oturuyorsanız Ankaray güzergahını takip ederek Kızılay'a gelebilirsiniz değil mi? Eğer gelebilirseniz Güvenpark'ta buluşalım sizinle de.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@taha yurduseven

Tamamdır. Saat 14:00-14:10 gibi Güvenpark'ta olun siz de o zaman. Haberleşebilmek için numaranızı özel mesaj yoluyla gönderirseniz iyi olur.