Dirt Jump/FreeRide/Trail Hareketleri Yardım..

Tepki
0
Bisiklet
Mosso
Merhabalar öncelikle.. Forumda yeniyim ve uzun zamandır Freeride (sokakta yapılan)merakım vardı. 26 inc DJ dedikleri bisikletten aldım. 'Mongoose FireBall Dirt Jump' markası. Vücut geliştirmeyle beraber akşamları sefa olsun diye aldım bir yandanda aldığım bisikletin hakkını vermek istiyorum. Motorsikletim var iken tek tekerdim her daim ama bisiklet farklı bir şey :)
Araştırmalarımda ne bu hareketler hakkında detaylı bilgi ne de doğru düzgün inceleme bulabildim.. Belki yeni olduğumdandır.. İdealtepe de ikamet etmekteyim. Akşamları bostancı sahile ve suadiye S virajına gelmekteyim ama hiç bir DJ gurubuna rast gelmedim.. Kendimi yanlız hissediyorum ve hareket öğrenmek istiyorum.. Tek başına bayıyor biraz ve etraftakilerin baktığının hissi yokmu :) hem gaza getiriyor hemde acemilikten düşer gibi olunca utanıyor insan :D Maltepede parkur kurmuşlar buna uygun sanırsam.. Gelicek olan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler..

Scudo

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
442
Bisiklet
Diğer
Fatih tarafında olsaydın birlikte hareket kasabilirdik :D

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Öncelikle freeride ile freestyle farkli birseydir herhalde karistiriyorsunuz. Sizin bisikletiniz dirt bike oldugu icin freeride sürüsüne uygun degildir, uygun olan tarz budur "dirt bike freestyle".
Haraketlerini ögrenmede basarilar dilerim, dikkat edin kolay degildir, allah korusun sonra kirilmadik yeriniz kalmaz.:in:

14Acemi15

Üye
Tepki
0
İsim
İsmet Can Çeliktaş
Bisiklet
Bianchi
Ben de arıyorum ya sen kaça aldın bisikletini bi de mekanik disk sıkıntı değilmi