Yeni bisiklet için yardım

Tepki
8
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Ben şehir içinde okula, spora, işe... hafta sonları da gezilere katılmak için bisiklet almak istiyorum. Yalnız pek bilgim yok kendi çapımda araştırdığım kadarıyla bana uygun olanı kron xc 150 gibi geldi. Yorumlarınızı almak isterim. Bütçem 400 500 lira arasında. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar..

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan
Scudo

ozan aktürk

Daimi Üye
Tepki
104
Şehirde kullanacaksanız dağ bisikleti size işkence olur. Kron xc150 yerine şehir bisikleti daha iyi olacaktır. (link) bu bisiklet işinizi görecektir.

Tepki
8
Peki xc 150 nin lastiklerini yol lastiğiyle değiştirirsem nasıl olur ? Çünkü hafta sonları turlara katılmayı düşünüyorum. Ki dağ bayır geziyorlar :)

ms92

Aktif Üye
Tepki
20
lastikte önemli bir unsur lakin kadro'maşa agırlıkları ve cember capını da hesaba katmak lazım

Tepki
8
Sizce kron xc 150 alsam sıkıntı yaşarmıyım ? Daha çok şehir içinde hafta sonları turla dağ bayır :)

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Benim size önerim nakit biriktirin,yada kredi kartı ile Salcano Astro yada İnsomnia serisinden bisiklet alın,

Kron'ların düşük modelleri ile ilgili,maşa sorunlarını forumda okumuştum,ateş olmayan yerden duman çıkmaz..

• Beğen
Tepkiler: Mert C.