Bisikleti fakir aracı olarak görenler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Türkiye'nin yarısından fazlası malesefki böyle düşünüyor ,malesef ki

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Önemli olan kimin ne düşündüğü değil, senin ne düşündüğün, ne hissettiğindir. Türkiyenin çoğu, toplum olarak diye başlarsak uzar gider. Zaten bu gibi konularda bir kaç yüz fırın geriden bile gelemiyorken, başkasının düşündüğünün bir önemi yok.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Doğrusu, davranışlarında olumlu farklılık yaratacaksa ister fakir ister fukara, ister apaçi desinler bayılırım memnun olurum..:)

Bu saatten sonra artık aman elalem ne der yaşını çoktan geçtim. Neysem oyum ben..

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
Benim için direksiyonuna geçtiğimde hayat bu dediğim bir civic vardı. Bisikleti aldığımdan beri aylık olarak arabamdan daha fazla km yapmaya başladım. Yakıt fiyatlarından dolayı değil. Özgürlük hissini sadece gidonun üstünden bakarken hissettiğimi farkettim. O yüzden kimin ne düşündüğü umurumda olmaz. Bu tutku sayesinde 45000tl verdiğim aracımı kapının önüne bıraktıysam fakirlik mi oluyor bu?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Ne yani böyle düşünüyorlar diye üzülecekmiyiz. Zengin olarak görseler ne farkedecek yine ben bisikletimi alıp pedalı çevirip ilerleyeceğim. :)

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Türkiye'nin yarısından fazlası derken :) komik olmayın lütfen gereksiz konu olmuş.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Düşünüyorlarsa sorun yok, ama muameleye vururlarsa iş değişir. ;)
(Trafikte vs.)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pinarello!ya binen adam'da ne fakirdir yaa:))) 20 milyarlık bir bisiklet öbür tarafda doğana,şahine binen bir zatı muhterem bisiklet onun arabasın'dan daha pahalı eğer buysa durum ben böyle fakirliğe varım:))) Arabesk'ciler rock'cılara karşı gibi oldu:)))

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
kız arkadaşımın Alman bir arkadaşı vardı. kadının Golf arabası var. ikisi de yaklaşık aynı zamanda alınmış,
bisikletle 35.000 km arabasıyla 12.000 km yapmış.
kadının yaşına rağmen resmen sporcu fiziği var.
başlığı açan arkadaş sen söyle bakalım. dötü başı şişirip jeepe binen mi fakir, bu kadın mı?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Yav millet Alper beye neden yükleniyorsunuz. Adam içinden geleni yazmış.
Kimisi de çocuk oyuncağı gibi görüyor ama bu bizi bağlamaz tabii ki :)