Her hafta bir mahalle

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Her hafta bir mahalle projesi yavaş yavaş siz katyılımcı dostlarımız sayesinde yerine oturmaya başladı.

Evet değişik bir tur düzenlemesi,Standard bir rota izlemek dışında daha renkli
Olacağını düşündüğüm her hafta bir mahalle etkinliği katılımcı pedal ve spor sever dostların
talepleri doğrultusunda güzergah belirlenecek ve o noktaya en uygun ve güvenli bir şekilde
pedal basılacak.

Şuan kullandığımız güzergah devamlı olacak gibi gözüküyor.

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :20:30

Hareket saati :21:00

Hava durumu:Açık 19*

Tarih : 25.05.2007 Cuma

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle

Bol keyifli ve spor dolu sağlıklı günler dilerim;

İrtibat telf.:0535 761 40 07

• Beğen
Tepkiler: diablo02
Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Sıcakların etkisi sizi de vurdu iyice anlaşılan. Biz deartık pek gündüz sürüşleri yapamıyoruz. Çok zorlu geçiyor. Ben zaten geceleri gezmeye bayılırım. Daha sakin daha serin oluyor. Hadi bakalım hakkımızda hayırlısı. Başımıza bi şeycik gelmez umarım...

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar zaten bizim de aynı gün aynı saat aynı buluşma yeri ve aynı rotada bir programımız vardı...

(Bknz.(link) )

Gelin bunu birleştirelim... :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Biz de salı günleri sizin rotaya denk getirmeye çalışırız delta ekibi olarak sizin için karşıya geçeriz

görüşmek üzere

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@KevSerSeri

evet gündüzleri istanbul hiç çekilmiyor,ayrca başımıza daha ne gelebilirki zaten kırılmadık kemiğimiz:D soyulmadık ne dirsek nede diz kaldı:D
şaka şaka hayırlısı hepimiz için tedbir bizden takdir ilahi.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
dostlarım önder ve özgür belirttiğiniz durum bizim takım zaten (pedalşörler):D biz her hafta cuma aynı yerde buluşup turluyoruz.tur duyurusunuda her hafta yaptığım gibi yine uygulamaya koydum .yavaş yavaş sizler ve diğer katılımcı pedal sever dostlarımızın destekleriyle rutin bir hale gelmeye başladı.cuma akşamı görüşürüzzz be yawwwww

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Nikolay'cım yanlışlık için özür diliyorum ve sana cevapların için teşekkür ediyorum.

Ah şimdi İstanbul'da olmak sizlerin gezisine katılmak vardı.

Sevgi ve selamlarımla.
İyi kalabalık dostça geziler diliyorum.
Özgür, Önder ve tüm arkadaşlara selam ve sevgiler gönderiyorum.

Hoşçakalın.

diablo02

Üye
Tepki
0
İstanbul/K.Çekmece-Yeşilköy arası git gel :)
Herkese merhaba,
Bende tura katılmak istiyorum ancak ben Zeytinburnu na kadar gelemem zira işyerim Yeşilköy'de. Yani sizin güzergahınız benim işyerime 100 mt uzaklıktan geçiyor. Ancak geçerken beni de aranıza alırsanız çok sevinirim. Hem tura katılmış hem de sizlerle tanışmış olurum. Yardımcı olursanız ona göre sizi Yeşilköy sahilinde bir yer de karşılarım :)
Teşekkürler.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@diablo02

olur tabii sen yeterki katılmak iste,irtibat numaram yazıyor beklerissss

diablo02

Üye
Tepki
0
İstanbul/K.Çekmece-Yeşilköy arası git gel :)
Ben çok istedim gelmeyi, herşey tamamdı ama umulmadık bir sorun çıktı :(
Yeşilköy de sizi karşılayamıyacağım. Öyle canım sıkkın ki bu duruma artık kısmetse haftaya diyorum. Sizi bir scott bekliyor olacak. Herkese iyi eğlenceler...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
dün gece yine harika bir akşam gecirdik.katılımcı pedal sever dostlarıma daha nice turlarda görüşmek umuduyla bol sporlu günler dilerim.