monster by mecaoz

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
bence bu bisiklete harcayacağın parayı forum vs yerlerde araştır yeni bisiklet al 400 ytl ye ameoba hussar var daha uyguna alabilirsinde ama amin ol buna harcayacağından ucuza gelir.ben acısını bilirim bianchiye gömdüğüm parayı ben bile hesaplayamaz olmuştum şimdi sedona aldım tek seferde parça parça deil ancak öyle kurtuldum;)

Scudo

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@cannn3715

yorumun için saol bu bisiklet zaten bakkal cakkal için kullanıma kalkacak yakında

alacagım modelde ugrasacagım dala uygun olan bişi yani sedona felan degil (muhtemelen biiyosundur sedonanın x11 dısındaki modelleri xc)

bianchiye para gommeye gelince bu zevk meselesi aslında bu bıkeyi adam etmeseydim belki yeni bisiklet bile almak istemeyecektim bu idare eder diecektim ama yavas yavs bkenin parcaların degiştirdikce gordum ki her bisiklet aynı degil her aksam aynı degil bu yuzden biraz daha prof bişi almaya karar verdim

iyi forumlar

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
ewet x11 i test edemedik daha mart ayında gelecek bekliyoruz bakalım:D:D:D:D

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
benim eski bisiklette buna benziyodu bence güzel bisiklet kazasız belasız kullan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mrb arkım benimde bike bianch fakat ben yenileyi düşünüorum yapacağın şey mtb sürüş ise bu kadroda devam edip profesyonel bi kadroya geçebilirsin ben street yapacağım için şu anda kendime yeni kadro bakıorum eğer seninde düşünce n benim gibi ise ii bi kadr düşünmelisin sonra masa vs genede böle gzl gözüküyor ii sürüşler

murteza54

Üye
Tepki
1
bisiklet güzel ama suluk pek hoş durmamış bence renkler itaberiyle güle güle kullan...