Deneyiminizden yararlanmaya ihtiyacım var !

Tepki
0
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar yakın zamanda Decathlon'da Rockrider 8.1 görüp aşık oldum =) Siz ne düşünürsünüz bu bisiklet hakkında ? Ömür boyu garantili bu arada.

(link)

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar yakın zamanda Decathlon'da Rockrider 8.1 görüp aşık oldum =) Siz ne düşünürsünüz bu bisiklet hakkında ? Ömür boyu garantili bu arada.

(link)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Oguzhan bey alın size deneyim boyunuz 190 cm benim 195 cm size kesinlikle 29 jant dağ bisikleti öneririm çünki 26 jant aldığınızda altınızda bisiklet kadro boyu ne olursa olsun çok küçük kalıyor ben öyle bir hata yaptım siz yapmayın derim kesinlikle 29 jant alın son pişmanlık fayda etmiyor şu markaya bakın derim çok fazla olumlu tepkiler var burdan almanız şart değil sadece görün diye paylaşıyorum....(link)

SonerK

Üye
Tepki
10
İnternetten incelediğim kadarıyla Rockrider 8.1 gerçekten çok iyi duruşu var. Youtube'ta bolca videolarda inceleyebilirsiniz. Ancak web adresinden baktığımda stoklarında görünmüyor. İstanbul mağazalarını aramıştım ellerinde olmadığını söylediler. Canlı gözle göremedim yani.

Sayın ertunga'nın yorumunuda dikkate almanızı tavsiye ederim.

ali şirin

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Ümit
Hocam ben de aynı sizin gibi Genellikle Odtü'de kullanmak için (arazide ve okula git-gel için), ama ara sıra da uzun yola gitmek içn bir bisiklet almayı düşünüyorum. Hybrid bisiklet olarak geçen yani hem arazide hem de şehir içinde kullanım için uygun olan Carraro Sportive 224 ü gözüme kestirdim. Büyük olasılıkla bunu alacağım. Sizin de incelemenizi tavsiye ederim. İlk bisikletim olacağı için ben ilk baştan daha fazla bütçe ayırmak istemedim açıkçası
@Oguzhan.Gokdemir

Berkay G.

Aktif Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
Salcano hakkında o kadar olumsuz yorum var ki, bence Salcano'dan vazgeçin. Bizzat ben de aynı olumsuzlukları yaşadığım için söylüyorum.

Madem boyunuz da 1,90mış, 29'' görsel olarak daha iyi olabilir.
Şu bisikleti düşünür müsünüz mesela?
(link)

Tepki
18
Bisiklet
Ghost
Rockrider 8.1 güzel bisiklet, daha önceden kullanan bir arkadaşım vardı ve memnundu...