28" Şehir-Tur Kadro Boyu 17" ve altı Tercihen Ankara İçi ARANIYOR

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Ankara içi, kadro boyu 17" ve altı, 28" Şehir-Tur Bisikleti aranmaktadır..
.
.
Jant Boyu
-28"
Kadro Boyu
-Bisikleti kız arkadaşım için alacağımızdan ötürü kadro 17 ya da altı olması tercihimizdir.
-Kadronun Standover yüksekliği 70cm civarı olmalı
Kadro
-Aluminyum alaşım kadro (6061, 7005)
-Normal Kadro ilk tercihtir fakat ağırlığı çok olmamak kaydıyla Bayan Modelleri de düşünülebilir. (bayan modeller genelde düşük modellerde sunulduğundan dolayı)
Maşa
-Tercihen sabit maşa
-Kilitli Amortisörlü de olabilir fakat ilk tercih sabit olması,
Aktarış
-SIS olmadığı sürece sorun yok
-Tercihen acera civarı
Fiyat Aralığı
Daha önce ürün ararken fiyat aralığı sunduğumda olmayacak parçalara yüksek fiyat sunanlar olduğundan dolayı fiyat aralığı belirtmek istemiyorum. Fakat kesin olan 4 haneli olmadığıdır.
Takas
19.5" kadro boyu, 1" boğazlı kadroya orta-üst seviye parçalarla toplanmış, tur amaçlı kullanılmış 26" dağ bisikleti ile takas olunup üste fark ödenebilir.
(Yakın zamanda ilan vereceğim; onaylandığında bağlantı paylaşırım.)
.
.
İletişim
Gün içinde telefonlara cevap veremeyeceğimden dolayı
- BisikletForum Özel Mesaj ile
- bisiklet@erayadali.com.tr aracılığı ile
ulaşır bisiklet hakkında bilgi verebilir, tercihen foto yollayabilir ve iletişim bilgisi bırakabilirseniz uygun olduğum en yakın zamanda olumlu-olumsuz dönüş yapabilirim.
.
.
Ben Eryaman tarafındayım, bu sebeple Eryaman - Batıkent - Sincan - Etimesgut civarı da benim için Ankara'dır =)
"Aranıyor.." ilanımın bir çok satılık ilanından daha ayrıntılı olduğunu göz önüne alınız ve lütfen ilginç tekliflerde bulunmayınız..

Scudo