Schwalbe Marathon Tyre 26x1.50

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
http://www.chainreactioncycles.com/Mobile/MobileModels.aspx?ModelID=24547
Yukarıdaki lastiğin Carraro 419'da nasıl duruyor diye resmini çekip yüklemek isterdim fakat cepten giriyorum imageshack sitesine girince mobil siteyi açıyor ve direkt link alamıyorum... Tapatalk'ı destekleseydi forum, direk çekip yüklerdim.. Herneyse www.chainreactioncycles.com sitesi guvenilir mi diye merak eden arkadaşlar vardı. Alsam ne zaman elime ulaşır, hangi kargo ile gelir sorusuna PTT kargo yazmışlardı forumda.. Bu sebeple alışveriş yapan biri olarak kısaca yazayım
17'si gece sipariş (19'u işlenip yollandı) / 27'si (bugün)öğleden sonra 17:00 sularında standart shipping ucreti: 7,90$ karşılığında DHL kargo ile(!), İstanbul/Eyüp'deki evimde, elime ulaştı.. (kargo ucreti, lastiği alırken ekleniyor zaten.150 Euro'yu geçmeyin %20 gümrük vergisine takılır -diye biliyorum-)
Not: benim de ilk siparişim gayet memnunum ve çok da uygun fiyata aldım.. Forumda çok ince durur diyen arkadaşlara ithafen "ı ıh, daha mı ince alsaydım diye düşündüm bir ara" gayet normal yani ;)

Scudo

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
toplam da 10 TL gibi bir şey mi verdiniz.... :)

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@Buğra Kaan

Linke girip bakarlar diye düşünmüştüm toplam fiyatını o yüzden vermedim kardesim :) toplamda 49€ tutuyor ikisi.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Tamam pardon yanlış anlamışım..ben de diyorum nasıl almış filan :) yine de gerçekten güzel fiyat ve güzel tekerlek güle güle kullanın...

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
eskı bısıkletımde kulladındıgım lastıklerd ben 140 tl ye almıstım ıkısını bısıkletı satarken cok ıstedıler kıramadım hedıye ettım ama sımdı cok cok pısmanım yenısını almaya fırsatımda olmadı ..... performansı cok cok ıyı yol tutusu guven verıyor hayırlısı olsun ıyı gunler de kullanın kazasız belasız bol pedallar... :)

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@brsegemen

Tesekkur ederim kardes... Yeni guzel modeller çıkıyor umarım daha iyisini de alırsın.. Sana da kazasiz belasız bol pedallar ;)

• Beğen
Tepkiler: Barış Özegemen

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
paypal ile mi aldınız yoksa kredi kartıylamı

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@Enes.

Paypal ile aldım kardes. Km olcer de aldım fakat ebay'dan o da g.koreden 10 günde geldi.. Sıkıntı olmuyor yani..