Muğla- Gökova - Turu Sakar - Akyaka-Akbük 19-20 Mayıs 2007

Tepki
72
@pelo-selo

İlknur hanım
sanıyorum ilk yapmamız gereken bu Akyaka turunu 19 mayıs gibi bizce çook anlamlı günde geleneksel hale getirmek
ve sakarın gerdanına yüzlerce bisikletli dizebilmek
hep beraber bunu yapabileceğimize
tüm kalbimle inanıyorum
bu arada aynı tandemle bir önceki yıl bende co-pilot olarak çok
keyiflli fotolar çekmiştim
sizinkiler de harika elinize ve yüreğinize sağlık
hoşçakalın

Scudo

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
Sevgili Kevser, iyi ki geldiniz..Bizler çok mutlu olduk...Bizim sıpa aslında seni çok sevdi bakma sen ona.. Sana naz yapmak istedi sanırım ama biraz senin talihsizliğin işte...En kısa zaman diliminde hep beraber olmak üzere...

(Not: Bu arada konu başlığımız rating rekoruna mı gidiyor ne?)

M

melan_ser

Misafir
Dilek hanımın dediğine ben de katılıyorum. Çook güzel bir düşünce. bundan sonra 19 mayıs gibi anlamlı bir günü bu tur için geleneksel hale getirebliriz. gerçekten harika olur.

necod

Daimi Üye
Tepki
180
ender bey gerceekten manzaraları gordukten sonra bende aranızda olmadıgıma cok pısman oldum bu organızasyonu yapanları ve katılanları kutluyorum antalyadada boyle yerler var sızde butur bı organızasyınu bızım ıcın antalyada yaparsanız memnun oluruz katılan ve emegı gecenlere tesekurler

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili CAN, Sayın ENDER bey, Sevgili FIRAT Samimi ve içten cevaplarınıza
teşekkürler. Siz BİSİKLET DOSTLARIMLA en kısa bir zamanda pedallamak ümidiyle Hepinize S e v g i l e r..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Mesut'cum merhaba

İnan senin resimleri görünce o muhteşem yerlere tekrar gittim ve geldim. Ne kadar güzel yerlerdi oraları, Buraları gördükten sonra Antalya 'yı beğenmez oldum. Ona yanıyorum.

keşke buralar daha yakınımızda olsalar. Ne yapalım.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Necati Bilgen

Ne demek Necati abicim başımızın üzerinde yerin var.Sanırım bir aksilik olmazsa Gökova pedallarım altında gezilerimizi geleneksel hale getirerek yılda iki defa yapmayı planlıyoruz.Her zaman beklerim abicim.Ellerinden öpüyorum...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Ender Alıcıoğlu

Ender abicim Muğla'da yerin her zaman hazır hemen atla gel nasıl olsa 3,5 saat'lık yol.İlknur hanımı ikna edebilirsen sana Akyaka'dan ben ve Fırat güzel bir yer ayarlarız.Sen yeterki he de...

Tepki
373
Arkadaşlar merhaba,
Misafirlerimizin Gökova gezisinden memnun kalmaları bizim için de memnunluk verici oldu. Aslında uzun zamandır Gökova Körfez Turu yapmak düşüncesi vardı aklımızda. Bu belki aslının küçük bir kopyası oldu. Gerçekleşmesinde Can ve Fırat'ın büyük emeği oldu. Bunun her yıl belli bir tarihte gerçekleştirilmesi ve gelenekselleştirilmesi en büyük arzumuz. Bu konuda resmi destek de alabileceğimizi de biliyoruz.
Benim de sizlerden bir ricam var. İstanbul'da 30 kişilik bir yabancı bisikletçi grup nerede çadır kurabilir. Florya civarında veya merkeze daha yakın özel kamping işletmesi veya bu konuda bize anlayış gösterebilecek resmi kuruluş (tuvalet, duş, güvenlik düşünülerek) bahçesi var mı?
Aslında bunu Gürsel Akay'a sormayı düşünürken nasılsa o da bunu okur diye foruma yazıyorum.
Tüm bisikletçi dostlara selam ve saygılar..
Bülent Savran

@Ender Alıcıoğlu

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Bülent bey merhaba

Sizleri burada görmek , inanın çok keyif verdi. Hoş geldiniz forumumuza. Sizlerin sayesinde çok güzel 3 gün geçirdik. Bizlere evimiz ortamını aratmadınız. Emanet verdiğiniz Tandem sayesinde eşim ve ben hayatımızda unutulmayacak güzellikte günler geçirdik. Çok güzel dostlar ve arkadaşlar tanıdık. Çok teşekkür ediyoruz Size ve tüm dostlarımıza.
Sizleri de her zaman için Antalya da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Şimdi hemen İstanbul'daki arkadaşlarıma 30 lişinin nerede kamp yapabileceğini öğrenmek için mesaj atacağım. İnşallah en kısa zamanda haber alırız.

Görüşmek üzere.
Sevgi ve selamlarımla.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@bulentsavran

Bülent bey merhaba,

Biz Muğla'da hep birlikteyiz ancak bisiklet foruma hoş geldiniz.Gürsel bey mesajınızı işlerinden dolayı geç farkedebilir.Kendisine özel mesaj atarsanız daha erken farkeder ve size yardımcı olabilir.Soğolsun Ender abimizde bizlere elinden gelen yardımda bulunacak.Umarım yurt dışından gelen misafirlerimize yardımcı olabiliriz.Tekrar hoşgeldiniz iyi forumlar...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@bulentsavran

bülent bey bu akşam florya dinlenme tesislerine turumuz var.oradaki yetkili kişilerle görüşüp bilgi sahibi olalım ve konu ile hep beraber neler yapabileceğimiz yönünde fikir alış verişi yapıp sizlerle paylaşalım.

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@Ender Alıcıoğlu

Ender abi valla bende aynı şekilde yüklerken iç geçirdim :(

Şimdi oturmuş ders çalışorum keşke bisikletle muğlada olsaydım diordum :(

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@trinitrotoluen

Musut merhaba,

Umarım sınavların iyi geçer.Her zaman bekleriz Muğla'ya seni.Sınavlarda başarılar dilerim.Gökova pedallarım altında gezilerimizin devamı sizler sayesinde gelecek...

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@H.Can DEMİREL

Teşekkürler can abi pazartesi başlıyo sınavlar ve ayın 7sine kadar zorlu bi hafta olucak... :(

Önümüzdeki senede olursa eğer gelmek için elimden geleni yapacağım...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bülent Bey sizi gibi bir üstadı burada görmek çok güzel. Geçen haftaki gezimizde herkesin ( hatta eşlerimizin ) bile büyük katkısı oldu. Bence katılan ve katılmayan herkes teşekkürü hakkediyor...
Mesutçum sana da sınavlarında başarılar dilerim. Bu gezimizin daha güzelini ileride tekrar yapacağız, merak etme...

Tepki
84
Merhaba Mesut;

Tura farklı bir açıdan yaklaşman; şahsen beni çok mutlu etti. Genç yaşta farklı açıdan olaylara yaklaşabilmeni taktir ediyorum. Çok güzel geçen 2-3 günlük Muğla-Gökova-Akbük bisiklet etkinliğinde, çevrenin doğal güzelliklerini ortaya koymana çok sevindim. Bu tura katılmanın dışında böyle bir katkın için ayrıca teşekkür ederiz. Bu arada Kevser hocaya torpil geçerek ( hemde ben burdayım diyen turuncu t-şörtle) birazcık dışına çıkmışsın manzaraların ama tehdit etmişmidir seni bilemem:))). Finaller yaklaşıyor. Başarılar.

Bundan sonrada seni ve diğer arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Sevgiyle hoşça kalın.
Mustafa YENİÇERİ

• Beğen
Tepkiler: trinitrotoluen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@H.Can DEMİREL

Hiç merak etme Can'cım , ben Gürsel beye de özel mesaj attım. İstanbulda ki arkadaşlarım ilede telefon ile görüştüm yakında haberlerini alırız merak etmeyin.
Bülent bey bizden bir şey isteyecekte ilgilenmeyecek miyiz. :) Merak etme sen.

Sevgi ve selamlarımla.

@trinitrotoluen

Mesut'cum ders vakti ders gezme vakti gezme, şimdi başını kaldırmadan kendini derslerine ver. İnşallah başarılı olur geçersin.

Şimdiden tebrikler diyorum. Kolay gelsin.

Sevgi ve selamlarımla.