Trafik kurallarına uydum diye darp

Tepki
30
boese157: öncelikle selam herkesee bugun ızmırde alsancak garın onunde her zamankı gıbı dershanemden cıkıp işime gidiyordum normal olarak kırmızı ışıktaa yolda boştu en önde durdum hatta ışığı bırazda gectımm aracları rahatsız etmemek için arkamdan aracın bırı sureklı korna otturuyor ama susmaya nıyetıde yok baktım cekıl cekıl dıye bagırıyoo dedım bak ne yanıyor kırmızı dedımm cekıldıyoo kırmızıda gececek amcam :eek: ben ısıgı gosterınce bu amca kufur ve agıza alınmayacak laflar bısıklet ındım adamda araban ındııı uzrıme yuruyupp yakama yapıstıı yıne kufurler ıcerısısınde ben trafık kurallarına uymaya mecbursun dedım sadece neyse bındı arabasına onume gectıı boş yolda anıden frene bastıı bılerekten art nıyetlı sekıldee bende senın bu yaptıgın hıc yasına yakısıyormu dedımm 65 yaslarında kendılerıı arabadan ındı ıdırek vurmaya basladıı herkes toplandıı ayırmak ıcın ama adamın elınde kalacam adama vurmayayım yaslı derken ben telef olacam:D ınsanlara tutun bısıkletı dıyorum kımse aldırıs etmıyor vuracam elımde bısıklet var bısıkletı dusunuyorumm :eek: bısıkletle vursam buyuk ıhtımalle aynakol buyuk dıslı adamı oldurrurr:D:eek: :D yanı olan olduu bana solugu karakolda aldıkk ama nafıle adamın plakasının bır harfını unutttumm yani yaptığı yanına kar kaldıı SONUÇ NE OLURSA OLSUN TRAFİK KURALLARINA uymaya devam

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Helal olsun.Ben de Qr yok ben ingiliz anahtarı taşımak zorunda kalıyorum çoğu zaman :)
İngiliz anahtarı olmasada biber gazım mutlaka oluyor yanımda :)

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Böyle durumlarda biber gazı gerçekten işe yarıyor. Antalya'ya döneyim direk alıcam bir tane. O da olmazsa sele borusu iş görür. QR'ı açıp çekince geliyor nasıl olsa ;)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Geçmiş olsun,
genç arkadaşları anlıyorum fakat ne olursa olsun sakin olmakta fayda var.
Olayı ne adli boyuta taşıyın, ne hastanede bitecek duruma getirin ne de bri nebze olsun büyütün.

Aklınıza şunu getiriseniz bu şehir magandalarına bulaşmamayı belki daha kolay başarabilirsiniz.

"köpek sizi ıssırdı diye siz de köpeğimi ıssıracaksınız "

tekrar geçmiş olsun, herşeye rağmen elbette kurallara uymaya devam.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@M.Burak KARADAĞ

İlahi Burak. :D
Sen yinede trafikte bulaşma bunlara.
Adamların !? altında bir tonluk araba var.
Ne yapacakları belli olmuyor. :(

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Soner Sarihan

Dediğinizde haklısınız. Benim söylemek istediğimde sana biri laf atarsa al kafasını kır değildi zaten. Sele borusu işi de işin esprili kısmı. Ama bazı arkadaşlarımın gaspa uğradıklarını biliyorum. Özellikle gece sürüşlerinde. Bu yüzden savunma amaçlı biber gazı taşımakta fayda görüyorum. Şu ana kadar hiç ihtiyacım olmadı, bu yüzden almadım. Ama son zamanlarda nedendir bilmem birkaç psikopatla karşılaştım. Bazı insanlar cidden öyle bir iki ısırmakla kalmayabiliyorlar. Bazıları bıçak hatta silah çekiyorlar. Böyle durumlarda önlem almamız gerekiyor diye düşünüyorum. Sağlıcakla kalın...

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Oğuz Taş

Benimde biber gazım her zaman yanımdadır. :rolleyes:
Yeni arkadaşlara da her zaman tavsiye etmişimdir.

Fakat daha önemli bir tavisye ve tecrübe de şuki ; her zaman sakin olun. Keskin sirke küpüne zarar. :)

Herkese kazasız belasız, köpeksiz günler diliyorum.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Böyle tiplere anında gireceksin.İyi sabır etmişin bana denk gelse idi 1-2 tane kesin yumruk yerdi.

Alper Üste

Aktif Üye
Tepki
83
Öncelikle geçmiş olsun.

Böyle magandalar her yerde var. O yüzden madem geçmek istiyor siz çekilin kenara ne hali varsa görsün! Allah'a havale edin o cezasını verecektir.

Bisikleti almadan bir biber gazı edinsem iyi olacak demek ki :)

Tepki
30
@Alper Üste

evet bende b ır bıber gazı alsam ıyı olacak sıkarım arkama bakmam çeker giderimm :))

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
En modern şehrimiz denilen yerde çok ayıp şeyler,geçmiş olsun.o şehre ait olmayan insanlar.lütfen dikkat hiçbir belaya bulaşmadan eve dönmek çok güzel.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bazen sinirlere hakim olmak gerçekten çok zor. Aynı hareketi bana yapsa direk kaskı kafasına yerdi herhalde. Kendimi sizin yerinize koyuyorum gerçekten iyi sabretmişsiniz.

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
elleri kırılsın.yaşlı ama vahşiliği yaşlanmamış.mikroplardan uzak dur yol istiyorsada ver.

Tepki
81
@Soner Sarihan

tabii bir çok coğrafyayı dolaşmanın tecrübesi :)
evet arkadaşlar bir avukat ve bu durumları çokca yaşamış bir kişi olarak size böyle durumlarda kesinlikle pasif kalmanızı, uzaklaşmanızı, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Araçtan inen kişinin psikopat birkatil olmadığı yönünde güvencesi olan var mı?
Bazılarınızın özellikle gençlerin racona yakışır mı diyeceğini biliyorum.
ama inanın kurtlar vadisi personeli de yanlız olduklarında veya belaya karışmamaları gerektiğinde ortadan kayboluyorlar:)

bu arada iki tekerli dayananışması içinde benzer durumdaki motorsikletli veya bisikletliye yardım etmek boynumuzun borcudur geçmiş olsun

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
@emrah bezirgan

sonuçta o şahıs özürlü
zihinsel özürlü
zihinsel özürlü görünce ne yaparsak onu yapmalıyız
"Allah'ım
beni de bu özürlü şahıslardan yaratmadığın için sana sonsuz şükürler olsun"

sabrın için teşekkürler

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun. '' Zihinsel özürlüü '' nitelemesine kesinlikle katılıyorum. Ayrıca bibergazını ben de tavsiye ederim. Çok şükür kullanmama hiç gerek kalmadı ama gece bisiklet kullandığımda mutlaka yanımda bulunduruyorum.

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman
Tepki
30
herkese cok tesekkurlerr o anda ne yapacagımı cıdden bılememıstım sırtta canta elde kask dıger elde bısıklett bısıkletı tutatnda yoktu kımseyede veremezdım zatenn :eek: bende kendı sabrıma sasırdım dogrusu:D