Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Zoom 27.2 sele borusu (250mm) + üzerine monte halde 5 ledli arka stop lamba

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında S.Emre DURMAZ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    1 ay kadar önce aldığım Salcano Alu bisikletimin üzerinde gelen sele borusu bana kısa geldiğinden dolayı daha uzun bir sele borusuyla değiştirdim. Bisikletimin üzerinden çıkan Zoom Alüminyum 27.2mm çapında ve 250mm uzunluğundaki sele borusunu ihtiyaç fazlasından dolayı satıyorum. Resimlerde de görüldüğü gibi yalnızca kelepçe altında kalan kısmında doğal olarak biraz çizilme var. Boyu 1.70 ve altı, veya seleyi çok yüksek kullanmayan kişilere uygundur. Kilolu kişiler için de uygun sağlam bir sele borusudur. Tartma imkanım olmadığından ağırlığını bilmiyorum, ancak alüminyum olup ağır değildir. Ayrıca yeni aldığım sele borusunun üzerinde arka stop lambası dahili olarak bulunduğundan, yalnızca 3-5 gün kadar kullandığım 5 ledli, 6 modlu, su geçirmez arka stopu da üzerinde veriyorum. Lamba 2xAAA pil ile çalışmakta ve üzerinde sıfır 2 adet alkalin pil ile gönderilecektir. Sele borusunu veya lambayı ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. İkisi için 20TL istiyorum. Zaten sırf Lamba 10TL değerindedir. İstanbul And. yakası elden teslim edebilirim. Kargo alıcıya ait olmak üzere şehir dışına da yollayabilirim.

2. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar, ilan yalnızca Sele Borusu için günceldir. Lambayı bu akşam ihtiyacı olan bir arkadaşıma verdim.
    Sele Borusu pazarlıklı fiyat 15 TL pazarlıksız son fiyat 10 TL' dir :)
    10 TL için de kargodur bankadır vs.. uğraşılmaz. O yüzden İst. And. yakası elden verebilirim isteyen arkadaşlara.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.