Zongultak'tan Ankara'ya bisikletle Atamızı ziyarete gittik...

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@basri

Çok teşekkür ederim. O saat dilimi olayını biz öğrendik. O gün için oluşan bir yanlış anlaşılmadan dolayı olmuş. Sonra karar alındığı için değiştirilememiş. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim.. :)

Scudo

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@SerkanH

5 Kasım tarihli konu gözümden kaçmış açıkcası.Ancak ilk mesajımda yazdığım gibi 10 Kasımda görevli olduğum için herhangi bir etkinliğe katılma imkanım yoktu.

Serkan kardeşim.Ankara'da benim bildiğim en az beş altı gurup var.Bir de benim gibi,her hangi bir guruba dahil olmayan tek tabanca bisikletliler-ki herhangi bir guruba dahil olmayan bisikletliler sayıca guruplardan çok daha fazla.Bir de şu var.Bizim gibi guruba dahil olmayan bisikletciler genellikle performans odaklı ya da antrenman amaçlı biniyorlar.Biliyorsun,Temelli,Polatlı eskişehir yolu,Kazan Kızılcahamam İstanbul yolu ve Gölbaşı istikameti Konya yolu antrenman alanlarımız.Çoğu arkadaşımız ben dahil 40-50 km gitmeden su için bile durmuyoruz.Bu da guruplarla kısa turlar yapan arkadaşlarımızla pek uyuşmuyor.

Neyse,en azından seneye,kendi adıma siz bisiklet dostlarını en uygun şekilde karşılamak isterim.Belki sosyal medya üzerinden örgütlenerek çok daha geniş katılımlı bir şeyler yaparız İnşallah.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Derya Keçeci

Kesinlikle katılıyorum Derya abi. Seneye çok daha iyi organize olacağımıza inanıyorum..

• Beğen
Tepkiler: Derya Keçeci

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Veli Uyar

Sevgili Veli Uyar, çok teşekkür ederim. Bir daha ki sefere Ankaraya gelişimde burada ki tüm Ankara' lılara özelden mesaj yazacağım.. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Serkan abi, gücüne güç ömrüne ömür gelsin nice yollarda pedal eskitesin inş :) çok güzel bir tur olmuş ;)

Veliuyar

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
Veli Uyar
Sevgili Serkan Bey, en önemli günlerden birinde Ankara'daki bisiklet gruplarınca beklediğiniz şekilde katşılanmamanıza inanın üzüldüm. Görevli olduğumdan o gün bisiklete binemedim bile. Inşallah başka bir organizasyonunuzda grupla olmazsa şahsen Ankara girişinde yüreği kacaman siz ve arkadaşlarınızı karşılamak isterim. Varolunnnnn!!

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Abdülsamed AKBULUT

Amin kardeşim. Hepimize sağlıklı, mutlu,özgür bir hayat nasip etsin. Teşekkür ederim..

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Veli Uyar

İyi niyet ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle..

Sey_Yeah

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Specialized
çok güzel bir tur olmuş.

ben de Katar'dan çıksam Ankara'ya kaç günde gelirim acaba ? Gerçi Irak ve Suriye'deki durumlardan ötürü imkansız şuanda :(

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Serkan Abi Ankara'mıza hoşgelmişsiniz... ben sizi Bisikletliler Derneği gruplarıyla beraber bekliyordum. Aydın,Antalya,İstanbul,Antakya gibi şehirlerden gelen arkadaşlarımızla bir araya geldik ve Anıtkabir ziyaretimizi gerçekleştirdik. İnşallah seneye sizlerle de beraber oluruz... Görüşmek dileğiyle...

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@celep

En mantıklısı hava yolu ile Türkiye' ye gelmeniz olur. Atlayın gelin Zonguldak' a seneye birlikte gidelim.. :)

• Beğen
Tepkiler: Sey_Yeah

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@M.Ozkul

Çok teşekkür ederim. Geldikten sonra 10 kasım günü Eskişehir yolu Defacto önüne geldik ama Defacto talan edilmişti bir şeyler alamadık. Bir kaç fotoğraf çekildik kendi aramızda, sonra da Ankara turu yapıp Anıtkabir' e gittik. İnşallah seneye daha düzenli daha tertipli tüm bisikletlilerin aynı anda giriş yaptığı bir buluşma olur. İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.. :)

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin
Tepki
104
Bisiklet
Mosso
Omrumun en anlamli ve en uzun turuydu. Bolgemizde bir avuc bisikletciyiz ve o anlamli turu bitirmenin hakli sevincini yasamistik bi guzel

• Beğen

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.971
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Naçizane, sadece önünüzde saygıyla eğilir alkışlarım.
Sponsorunuz Çaycuma Belediyesi'ne derinden bir teşekkür de benden olsun.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@M.Cevat Bayhan

Teşekkürler. Dilerim bu tür organizasyonlar her ilde yapılmaya başlanır.. :)