Zırhlı lastik hakkında

c21efe

Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
Herkese merhabalar , iki ay kadar önce 29 jant ghost tacana 1 bisikletimi aldım.Bisikletimden çok memnunum fakat birkaç kullanıma bir lastiklerim patlıyor( genelde arka lastik, ayrıca kaldırım tümsek ne varsa hepsi üzerinde kullanıyorum bisikleti) Zırhlı lastik jel vs öneriyorlar.Kullananan arkadaşlarım yönlendirebilirlerse çok memnun olurum. iyi forumlar ,

Scudo

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@c21efe forumda biraz arama yapabilirsiniz gerekli her şey daha önceden konuşulup tartışıldığı için mutlaka cevap bulursunuz ... Bu mesele daha önce çok sık üzerinde konuşulan konulardan biridir..

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
Forumda bununla ilgili bir sürü konu var. Ama kendi kullandığım Schwalbe Marathon Plus ı öneririm. 200 km dir patlamadı.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
zırhlı lastik kesinlikle en ideal çözüm.. 3 yıldır lastiğim patlamıyor.. yedek iç lastik daha kullanamadan çürüyecek sanırım :D

Makula 06

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Ugur gurlevik
Bisiklet
Sedona
Toprak yolda cok suruyosan maraton plus tour degilse maraton plus. Daha hesapli olsun diyorsan rubena serisi

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Eğer dış lastiğinizi değiştirmek istemezseniz, patlak önleyici şerit ve slime kullanabilirsiniz;

(link)

c21efe

Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
teşekkürler cevaplar için arkadaşlar. maxxis önerdi bir arkadaşım.120 tl gibi adedi.Ne dersiniz ? bütçe olarak ta çok yukarılara çıkamıyorum.