Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zİncİr kadroyu aŞindirdi ne yapabİlİrİm ?

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında KaanKösedağ tarafından paylaşıldı.

1. KaanKösedağ

KaanKösedağ Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. benim bir sıkıntım var. kadroya zincir koruma kılıfı takmadığım için zincir oraya çarpa çarpa boyasını sökmüş oraya ne yapabilirim ? benim arkadaş sprey boyayla sökülen yeri kapayıp üstüne streç film çekip üstüne aliminyum bant yapıştırıp üstünede kılıfı koyup o bölgeyi kapamış. bendemi öyle yapsam diye düşünüyorum. bisikletim bianchi speed 1000 aşınan bölgenin resimlerini en kısa sürede yükleyeceğim. teşekkürler ...:D

2. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    carbon kaplama folyosundan alıp sadece o kısmı kapayıp üstüne koruyucu bant takın bence:)

3. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1 TL'ye kadronun renginde bir oje alıp hasarlı yerleri bir güzel boya. Sonra daha önce takmadığın koruyucu kılıftan alıp oraya tak. Daha iyisi olamaz...

4. KaanKösedağ

KaanKösedağ Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler halil bey en kısa sürede uygulayacağım. resimlerini aktarıcam.

5. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Hasarlı bölgeyi balata temizleyici ile önce bir güzel temizliyoruz. Ardından spor marketinden aldığımız tenis raketin tutma yerinde kullanılan over grip denen sargı bezinin siyah olanını alıp bölgeye sarıyoruz. Bölge bir daha zarar görmez eskidikçe değiştirirsiniz. Ben boluda yaşadığımdan burda koruyucu kılıf bulamadım kargo parasıda vermek istemediğimden bu yönteme başvurdum :)

6. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    oje genelde benimde kullandığım bir yöntemdir satın alınış esnası biraz sıkıntılı olsada sonrası için buna değer sanırım :D

7. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Hahahaha aynen ya geçen beyaz oje almaya gittim bir kozmetik dükkanına ojeyi bulup kasaya gittim kasadaki kadın garip garip bakıp beni süzdü :D çok utandım ya :D

8. KaanKösedağ

KaanKösedağ Yeni Üye

Seviye:
    evet reşit bey :D satın alış sırasında baya sıkıntılı sanırım :D alışverişmerkezindeki dükkan demeyelimde kenarda masalardan dolaplardan raflardan oluşturulmuş küçük biryerden bisiklet için siyah ojeyi alırken tedirgindim :D gittim acaba kız arkadaşım siyahmı istiyodu mavimi istiyordu diye mırıldanarak satıcı bayana doğru yaklaştım :D ve siyah ojeniz varmı dedim. tabi dedi hemen küçük bi tane verdi. mırıldandığımı duyunca pek yanlış anlamadı :D bisikletimi ilk bakımına götürdüğümde ojeyi önermişlerdi ve kılıf verdiler. kılıfı taktım ve boyamayı geriye attım. ojeyi aldım henüz uygulamadım. uyguladıktan sonra before after resimlerini ekliyeceğim :D