Zeytinli rock festivali 25-28 ağustos

Migel

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
Migel
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar 2016 izin konum şu anda belli olmasa da büyük ihtimalle bu tarihlerde izin alacağım.Kamplı olarak festivale katılma düşüncem bulunmaktadır.Senelerce İzmirde yapılan Rock-a festivaline katıldım.Eğer kamplı olarak katılacak arkadaşlar olur ise şimdiden plan ve programlarını yapmalarını önermek için başlığı açıyorum.Forum genelinde bisikleti ile gelecek kişiler olur ise bisikletim ile gelme taraftarıyım.Hem bir tanışıklık hem de eğlenceli bir tatil imkanı bizi bekliyor.Fiyat kombine+kamp bu yıl 120 liradır.Gelmek isteyen arkadaşlar şimdiden organize olmaya başlayalım.Çadır v.b konularda eksiği olanlara yardımcı olmaya çalışalım ;)

Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Umarim bomba falan patlamaz dedigim festivaldir.
Sanirim bu bomba ve saldiri paranoyasi beynimizi ciddi manada domine etmek uzere.

aeyleen

Üye
Tepki
1
@Migel
Arkadaşlarla bizde festivale Çanakkaleden bisikletle gitmeyi planlıyoruz.Daha kalabalık bir grupla ilerlemek hepimiz açısından daha iyi olur sanırım.Eksiklerimiz mevcut (çadır mat tulum vb) şimdilik bu konudaki tavsiyelerinize açığız.

h.erarslan86

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Mosso
Üç kez katılmıştım. Bir keresinde de sanırım 2010 falandı çadırlı katılmıştım. Güzel eğlenceli bir festival ama son yıllarda Foça ve Akçay ikisinden de festival var hangisi bizim bildiğimiz eski zeytinli rock fest bilmiyorum.

Edit: Benim katıldıklarımın hepsi Akçay-Zeytinli RockFestti :D

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Mert S.
Rock festivali yapıyolar Kralpop TV katkılarıyla.... :D:p:p:hihi::hihi:
Doğru düzgün grup da gelmez oraya....

h.erarslan86

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Mosso
100 Liraymış kombine :D

120 Lira kombine + kamp.

Bana biraz pahalı gibi geldi gerçi 4 günlük bir etkinlik. Güne bölersen 25 TL yapar.

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Var mı Zeytinli'ye pedallayacak olan?
Tarih yaklaşmışken bu kadar, hatırlatayım dedim.. ;)