zeytinburnu sahil-avcılar sahil yol detayları yardım lütfen

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özgür Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Kılıç

Özgür Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar daha önce hiç bisiklet turlarına katılmadım yollarıda çok iyi bilmiyorum ama heves başladı hafta sonları zeytinburnu sahilden avcılar sahile bisikletle tur yapmayı ve ordaki yakınlarımı ziyaret etmeyi düşünüyorum. bana detaylı olarak nasıl giderim anlatırmısınız özellikle k.çekmeceden sonra avcılara hangi yollardan gitmeliyim. mesafe 20 km bir saatte gidebilirmiyim.

2. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    1 saatte gidebilirsin,yollar dümdüz zaten fazlada yorulmazsın.

3. Özgür Kılıç

Özgür Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    peki çekmeceden sonra avcılar sahile nasıl geçerim yollar kafamı karıştırıyor

4. Hucreceperi

Hucreceperi Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    yanyoldan gidebilirsin, başlangıçta denize bakan yanyolda kaldırımdan güvenle sürebilirsin bisikletini. yanyol bitip yokuşun başladığı yerde de avcılar sahile geçersin ;)
    ilk başlarda gitmen de biraz süre alabilir. dediğin yolu ben şu anda 35-40 dakikada gidiyorum ama geçen sen bu zamanlar 75-80 dakika sürüyordu ;)

Florya sosyal tesislerde de bir çay molası verirsen daha rahat olur senin için.

5. Özgür Kılıç

Özgür Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    anladım. bişey daha sorcam ilk deneyimim olduğu için acemiyim i zeytinburnundan bakırköyü felan geçtim sonra hava alanının önündenmi geçeyim yoksa hep deniz kenarındanmı geçeyim çekmeceye kadar hangisi kolaydır?