Zeus Altarı Küçükkuyu Kazdağları.

Scudo

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
İzmir"e de az kalmış hani.Güzel gezi olmuş gerçekten :D

• Beğen
Tepkiler: semih59

MurathanKaratmanlı

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Murathan Karatmanlı
ALTINOLUK akçam otelin Sokağında yazlığımız var çok özledim :( Mis gibi Havası denizi ... Turunu mükemmel geçmiş Olmalı :)

• Beğen

cenktamay

Forum Demirbaşı
Tepki
272
Bisiklet
Canyon
İzmir -İstanbul turunu yaparken 3,4,5,6. fotoğraflardakı küçükkuyu yolundan geçmiştim sabah erken saatte. Oradan da kaz dağına. Şimdiye kadark en keyif aldığım yoldu. Çok güzel.

• Beğen

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
Çok güzel bir gezinti olmuş. Bende bu yörede, Havran'da oturuyorum. Gezi için böyle bir grup bulamıyorum, tek başına gidilir mi bunca yol :)

• Beğen

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Birgün mutlaka o yollardan bisikletle geçeceğim.

• Beğen

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Yol ve manzara muhteşem. Yokuşlar da hiç fena değil. :) Adatepe'de 2 gün kalmış ve çevreyi dolaşmıştık geçen baharda. Muhteşem bir doğası var Kaz Dağları ve civarının. Biz de Bandırma'dan Bandırma'ya pedallarken geçmiştik oralardan.

Paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Kazasız ve keyifli turlar

five

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mşehirli Sağlam bir grup olsa bende katılıcamda yok işte :) varda yok. Bunlar kendine müslüman. Ne güzel bulunduğunuz bölge tam merkezde olduğundan her bir rotaya daha kolay ulaşılıyor. Yukardaki köylerden girin sonra yavaş yavaş hanlar ilerki zamanlarda eybek, ordan aşağıya sallanın yaşyer, dereli, çamcı, edremit bir sürü rota. Hem rahat hem kolay rotalar. Belki beraber bile turlayabiliriz geldiğimde.

Sağlık ocağında Sait Hasançufadaroğlu var doktor. Onunla tanış İstediğin rotaları sana çizer gerekirse. Eski bisikletçilerdendir kendisi.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@mşehirli
@mşehirli

Biraz Araştırmak gerekiyor ınternet ten Körfezdeki gruplardan bir kaç isim vereyim.Bömçed,İda,Akçaybis,Badavut bisiklet grupları kışın akçay grubu faaldir.

@BF Okuru

Ali bey merhaba Bunlar kendine müslüman diye yazmışsınız fotoğraflardaki bisikletciler körfez gruplarındandır.Size grupların isimlerini yazayım Bömçed grubu burhaniye ören,İda grubu,Akçaybis,Badavut grubu Ayvalık bisiklet grubu.Sait Hasançufadaroğlu ile de bir çok kere pedalladım.Herhalde bu grupların herhangi birinde pedallarsınız

• Beğen
Tepkiler: mşehirli

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
(link) bey öneriler için teşekkür ederim. İlk fırsatta araştıracağım ismini verdiğiniz grupları. (link) bey, gündüz işte (Edremit'te)olduğum için gitme fırsatım olmuyor sağlık ocağına. Yıllık izin olduğunda giderim Sait bey ile tanışmaya :) semih59 bey gibi bisiklet ile turlayan insanlara imrenmemek elde değil doğrusu. Hava iyi olursa gece şehir içinde turlama şansım oluyor. Beraber turlama işine sıcak bakarım :)

• Beğen

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
A(link) bey, herhangi bir sakıncası yok. Hyundai Yetkili Servisinde Servis Danışmanı olarak çalışıyorum

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@mşehirli

Faceden bisiklet grp lara arama motorundan ulaşabilirsiniz Kışın istanbuldayım mayısda Altınolukda olacağım

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
Çok sağlam tur olmuş Zeus Altarı ya gitmiştim 2 sene önce . Manzarayı arkama alıp bende bisikletimle foto çektirmek isterdim :)

• Beğen

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
@semih59 Ben 9 aydır Ayvalık'dayım ancak belki de maalesef Badavut'da bir gruba rastgelemedim Semih Bey:(
Bunun yanında,yazları Badavut'a gelen birisinin olduğunu duydum sadece ancak henüz onunla da tanışamadım.
Ayvalık'da , Ayvelo ekibi olarak(aktif gezi katılımı ikiyi geçemedik ama olsun,bu daha başlangıç:harika:)ev sahipliği yapmaktan onur duyarız...
Saygılar, sevgiler...

• Beğen

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Okan Örs

Hayırlısı ile Mayıs da Altınoluk da olacağım Ayvalığa her sene olduğu gibi pedallayacağız.Nejat bey ayvalığa yazları geliyor grubun linkini atıyorum Sizin grup facede mi?(link)