Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı zERo RH + Rüzgar geçirmez ceket.Sıfır ürün...Kanıtlanmış kalite....

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ali Nihat GÖRAL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi kalitesini kanıtlamış ve kış mevsiminde altından sadece içlik giyerek rahatlıkla kullanabileceğiniz,arkasında ve göğsünün sol tarafında cebi olan, medium beden(1,76 boyda ve 75 kilodayım-gayet rahat oluyor) memnuniyet garantili bir üründür.Fiyatı 200,00 Tl dir. Dilerseniz internette bi araştırın.Gördüğünüz fiyatlara şaşıracaksınız.Ben firmanın elinde kalan son ürünü aldığım için uyguna aldım ama daha sonra istediğim renk kombinasyonunda başka bir ürün gördüğüm için onu aldım.Bunu hiç giymeden satışa sunuyorum.Verdiğim fiyat gayet uygundur.Dilerseniz http://www.sahibinden.com/ilan/alis...zero-rh-plus-bisiklet-ceketi-142337990/detay/ bu linkten 3 taksitle de alabilirsiniz.Pazarlığa açık değildir.İletişim için 0 532 461 68 74 - 0 507 188 16 00

Unutmadan ,ürün üzerinde (beyaz kısımlarında) durmaktan kaynaklanan yıkayınca geçecek toz lekeleri (belli belirsiz) vardır.Alacak arkadaşın bilgisi olmasını istedim.Selamlar, iyi forumlar...

2. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ürün cumartesiye kadar rezervedir.

3. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Satilmistir.ilan kilitlenebilir.