Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zebralight

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Ömer D. tarafından paylaşıldı.

1. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

http://www.zebralight.com dan SC52w siparişi verdim kargoya verildikten 7 gün sonra elimdeydi. Tam performans için Sanyo piller öneriliyor ben GP ile kullanıyorum şimdilik memnunum ama ileride li-ion yada eneloop pillere geçeceğim.

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Güle güle kullanın fakat hiçbir şey yazmamışsınız. Nedir, ne değildir, ne ölçüde tatmin etti sizi ve özelliklerinde yazanları test ettiniz mi? Fotoğraf ve video ile takviye yapabilirsiniz. Tecrübelerinizi yazarsanız faydalı olacak.

3. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Teşekkür ederim :) haklısınız az bilgi verdim ama sitesini ve modelini söylediğim için merak eden özelliklerine bakar merak ettiği başka soru olursa sorar diye düşünmüştüm :)

Beyaz ışık ve doğal ışık veren modelleri var aynı fenerin. Benimki doğal ışık veren olan, halk arasında sarı ışık diye tabir edilen :) ama bunun özelliği baktığın şeyi doğal renklerine yakın gösteriyor beyaz ışıkta renkler farklı algılanıyor.

Gücü bu boyutta bir fener için oldukça tatmin edici neredeyse bir parmak boyunda ama piyasada satılan kol kadar fenerleri cebinden çıkarır :)

Eğer 14500 li-ion pil takılırsa 1 dakika 500 lumen ışık veriyor sonrasında 280 Lumene geri düşüyor ama elimde bu pil olmadığı için deneyemedim.

Malzemesi oldukça kaliteli askeri bir ürün hissiyatı veriyor.

Bu model için henüz bir inceleme yok ama beyaz ışık veren modelinin var.

http://www.youtube.com/watch?v=E83nfHakd6U

Ürün Amerika'da tasarlanıyor ama üretim yeri Çin, siparişlerde direk Çin'de ki fabrikadan gönderiliyor.

4. esad küçükkara

esad küçükkara Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aydınlatma mesafesi tam olarak ne kadar acaba