Zayilama Haplari

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Diyetisyene gitmeyi dene derim, ben gittim ve basarılı oldum üstelik çokta zorlanmadım bu konuda... HAPLAR DAN eğer uzun vadede saglıklı kalmak ıstıyorsan kesınlıkle uzak dur derim... Dünyada bu furyanın en yoğun olduğu yer Türkiye maalesef...

• Beğen
Tepkiler: H.ibrahim Erdemir
Scudo

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
Öncelikle daha önceden boyum 1,95 , 126,6 kiloydum! , şu anda 110 kiloyum ve sağlıklı bir şekilde verdim... Yemek yemeği çok severim, Ocak başına (mangal kırmızı et türleri) bayılırım. sabahtan akşama kadar yiyebilirim :D 45 gün gibi bir sürede 16,5 kilo verdim, hemde günde 3-4 öğün yemek yiyerek... belirli bir diyet programı tabiki var ama mutlak sonuç budur...

Sonra düşük olan bisiklet performansıma yönelik antremana başladım... kilo verince... Değer verdiğim hocalardan AHMET AKYÜREK ve FIRAT DİZMAN dan antreman metodları aldım ve yine 30 günlük bir programdan sonra performansımı 2 ye katladım... Buradan 2 Hocamada Teşekkürlerimi sunuyorum...

Sonuç olarak 10 kilo daha vermem lazım şu anda 110 um. Hap kullanmana gerek yok, hiç birşey kullamana gerek yok. Tek birşey yapman gerekiyor, Bisiklete bindiğinde 90-100 kadans ortalamasını tutturman, bisikletten indiğinde ise Ekmek tuz Şekeri unutman, Sonuç mükemmel emin ol ve EN SAĞLIKLI YOL... :in:

• Beğen

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Diyetisyene gitmem şart oldu, inşallah birde bisikletimi alırsam sağlıklı ve spor yaparak güzel bir şekilde zayıflarım. L-carnitin ile yağ yakmayı düşünüyorum.

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Lütfen google da carnitin ve faydaları ayrıca bir de zararları diye yazar mısın kullanmadan hatta satın almadan önce!!! Bak karşına neler çıkacak zararlar diyince??? Sadece dostane bir uyarı benimki:)

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
@oguzcigsar

arkadaşın dediği gibi, kullanmana gerek yok yararından çok zararı var böyle ilaçların...

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Sıkı bir diyet ile zayıflamaya karar verdim, ilaçları çöpe attım. L-carnitin i kullanmayı düşünüyorum çünkü vg ile ilgileniyorum ve tanıdığım body ciler l-carnitin, cla gibi maddeler alıyorlar spordan önce. Bende bisiklete binmeden 15-20dk önce kullanmayı düşünüyorum.

Şunuda belirteyim, 45 günde 16,5 kilo vermek bence mükemmel birşey, keşke beceripte aynı sizin gibi kilo verebilsem. Askerden önce 63 kiloydum, bir geldim askerden 86 kilo :) sonra birdaha toparlanamadım.

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
hapların çok zararlı olduğu sürekli konuşulan bir durum. spora devam bence.

hakano

Daimi Üye
Tepki
313
Gerekli durumlarda doktora danismak sartiyla etkin zayiflamanin yolu "ters piramit" tir. Yani soz gelimi sabah "Van kahvaltisi," oglen Montignac (et veya makarna ama beraber degil), aksam salata, 18:00'dan sonra hicbir sey. Ve bol hareket ve bisiklet tabii.

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
@H.ibrahim Erdemir

dostum bak daha önceki yazımda da dediğim gibi, o kadar kolay ki anlatamam sana... yaşayabilirsin. Yemek yemeği o kadar çok seviyorum ki sabah akşam ocak başı yapabilirim ve gerçektende çok yiyorum. sadece 45 gün sabredeceksin sonuç mükemmel.

istersen sana diyet programımı mail fax çekebilirim. Katkım olursa ne mutlu bana, şu anda ağırlık çalışmaya başladım ve bu ay sonu ile birlikte MAYIS ayında 10 kilo daha vermek için diyet programına tekrar başlayacam. sadece sabır başka birşey değil.

• Beğen

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
@serkan hilal

İnan çok mutlu olurum ve inşallah birgün bir araya gelip tanışabiliriz :) aynı memlekette aynı yaştayız. Bisikletli bir buluşmada olabilir birgün inşallah.

Diyet konusunda çok istekliyim :( , l-carnitin aldım dün akşam, 15dk bekledim ve bisiklete atladım çıktım dışarı, 50dk soğukta ilerledikten sonra ellerim dondu mecburen döndüm eve. havalar ısınınca şirketten yıllık izin alırsam uzun yol yapacağım.

Tepki
20
Bisiklet
Scott
Arkadaslar hepinize iyi forumlar. Bende 183 cm boy ve 102 kiloyum. 2 yıl oldu sigarayı birakali. Bisiklete bindikten sonra nedense çok asirı su iciyorum. Neticede bisikletten sonra su ve iştah açılıyor ve daha çok kilo alıyorum.
Zayıflama hapı bende tavsiye etmiyorum. Serkan hilal arkadas gibi insaAllah bende sabırlı olabilirim. Diyet listesini paylaşmasını izlediği yolu anlatmasını rica ederim. Benimde performansımı bir sekilde arttirabilmek icin etkili çalısmam gerekiyor.

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Evet diyet listesini bende bekliyorum, güzelce zayıflayalım.

Bu arada multipower l-carnitin alıyorum akşamları, aldıktan 30dk sonra bisikletime binip yol alıyorum 1 saat boyunca 1.viteste pedallıyorum. 3 gün oldu, 1.gün kullandım ilacı , 2.gün süremedim bisikletimi ama yinede ilaç aldım ve mekik çektim biraz. 3.gün ilaç aldım ve bisikletime bindim.

90 kiloydum , 3 günde 89kg gösterdi tartı belkide kaybettiğim su yüzünden tartı böyle bir şey gösterdi.
Tabi sadece l-carnitinin etkisi yok, sabahları kahvaltı, öğlen hafif şeyler, akşam olursa sadece çorba, akşamdan sonra meyve. Sürekli birşeyler atıştırıyorum aralarda, bazen çikolataya saldırsamda kendimi firenliyorum. Bakalım nasıl olacak :rolleyes:

tugkela

Üye
Tepki
6
AMAN hocam haplardan uzak durun bizim koşu hastanelik oldu! Amann

umutguclu

Üye
Tepki
17
diyet ve spor kılo vermenın enetkılı yoludur.bir bisikletci hala kıloluysa bunun tek nedenı vardır.bogazını tutamamasıdır.cunku bısıklet kardio yanı kalbi çalıstıran ve yag yakımındakı en etkılı sporlardan bırıdır.

cogumuzun hatası yemegı bırden keserek kılo vermeye calısmaktır.vucutun kısa surelı zamanlarda verdıgı kılo zannettıgınız sery sadece sudur.

1 kılo vucut yagı 7000 kalorıdır.
yaptıgınız diyette haftada 7000 kalorıyı nasıl goturecegınızı hesaplayın.yemek yemenızde gunde 350 kalorı kessenız ,yanınada gunluk 350 kalorılık bır kardıo yapsanız gunde 700 kalorı göturur on gun gıbı bır surecte bır kılo verebılırsınız.zaten ıdeal kılo verme ayda 3 veya maxımum 4 kılo olmalıdır.kısa sık aralıklarla yemek yemek,ara öğunleri badem fındık cevızle kuru meyvelerle hafıfce gecırmek.bol su almak .kılo vermenın sırrıdır.

bırde su onemlıdır.
aldıgınız karbonhıdratın kalıtelı glısemık ındeksı dusuk olmalıdır.yanı ne demek yedıgımız karbonhıtrat kan sekerımızı anı yukseltmeyecek.yavasca yukseltecek.bunu neyle saglarız.tam tahıllı ekmeklerle.tahıllı makarnalarla.sabah muslı ıle.beyaz ekmek.sekeri hayatımızdan mumkun oldugunca cıkararak.

he böyle bır dıyette .vucut once kılo verecek sonra bır takılma yasayacak.yanı plato evresıne gırecek.nıye cunku vucut kendını cekecek yag yakmamak ıcın .korumaya alacak.adapte olmaya calısacak.

işte burada yapacagımız en önemlı sey haftada bır gun diyetı tam bozmaktır
vucuda o serbest gunde sabahtan aksam altıya kadar ne ıstersen fazlaca abartmadan vermektır .yaglı ,sekerlı ne olursa .cunku vucudu kandırmak gerekır .vucut bakacakkı yıne sekerı yagı gelıyor metabolızmayı tekrar harekete gecırecek.

bu konu ıle ılgılı diyetler elımde mevcut.zamanla burada yayınlayacagım.
normal kılo verme
sporcu ıcın kılo verme.
diyet cesıtlerı.

saygılar dılerım.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Size bir zayıflama hapı tavsiyesi

Haftada 10-12 saat ortalama 125-135 kalp atışı bisiklet sürün ; hamur işi ekmeği kesin , içki yok , gece hayatı yok .

Al sana zayıflama hapı

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
sevgili Cem
dünya mı değişti
ben mi geri kaldım

biri çıkıp daha sonra diyecek ki
işte bu hap ingilizce
yutunca
you are able to speak all english

emeksiz yemek olmaz

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

bozkusramazan

Daimi Üye
Tepki
48
bütün arkadaşlara ilgilerinden ve verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim
söylenenlerin hemen hepsi doğru ve bir çoğumuz biliyor ama iş uygulamada bir tek o kısmını beceremiyoruz sanırım azim ve sabır çok önemli :)
inş. onu da bir gün yapabiliriz