Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zangir zangir Kadro Titreten Hidrolik Bakimi

Konu, 'Frenler' kısmında Mehmet Emin tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Degerli BF uyeleri. 2011 Shimano xt hidrolik fren setim var ve yakin zamanda tekrar bisiklet surmeye baslayacagim. Hidroliklerimden cok memnundum ama gecen sezon sonlarinda arka freni kullaninca kadroyu zangir zangir titreten bir durum olustu ve sezon zaten bitiyor diye de bakima vermedim. Saniyorum bu berbat titresim sistemde hava olmasiyla ya da yag eksikligiyle de ilgili degil. Tabi yag eksikligi de giderilecek bu bakimda, biraz hava da vardi. Simdi, hidrolik fren bakimini Ankarada en iyi kim yapar sizce? Soruyu cevaplayanlar daha once tavsiye ettikleri magazada bizzat fren bakimi yaptirmis kisiler olursa memnun olurum, hatta benimle ayni sorunu yasayan varsa zangir zangir titreme ve gurultu o daha da iyi olur. Hatta ucuk olmamak kaydiyla bana bu sorunu cozebilecegini garanti edecek bir arkadasimiza da normal magaza bakim fiyati vererek bireysel bakim da yaptirmaya hazirim. Yeter ki su berbat sesten ve titresimden kurtulabileyim. Lutfen kendi sahip olmadiginiz tecrubelerle cevap vermeyiniz...